Ответ дляolkaig
каждому есть о чем поныть, на то и форум, кто-то скучает за мужем, кто-то боится ракет, нет идеальных условий, ныть не запрещено, это эмоции в том числе
Удалено администрацией...
Ответ дляkirpichenko
Зачем вы в єтой теме???
Я девочками с Укаины общаюсь
Очень рада что у вас все ок
Я девочками с Укаины общаюсь
Очень рада что у вас все ок
Я тоже из Украины, но выехала ненадолго, чтоб выспаться и нервную систему привести в порядок. Я не призываю всех уезжать, я о том, что все в наших руках, было бы желание. Я не о загранице, я об ’увидеть возможности, которые нам даются свыше’
Ответ дляolkaig
та пусть ставит, только через смайлы и могут поржать наверное)))
Еще и рукалицо,жесть.
never_ending• 07 июля 2023
Ответ дляInna_A
У мене до Києва 3 км. Незнаю що робити, дитина спить, піднімати чи ні..чому немає тривоги в Києві? Гулієв пише про небезпеку
Пишуть, на Київщині зараз чисто, з півдня ще може долетіти, а може і ні, так що можна далі спати
Rosa Blanca• 07 июля 2023
Ответ дляmoonkitty
Біле пальто
Ксения_ksen• 07 июля 2023
Ответ дляmoonkitty
А я уехала и сплю спокойно
Дуже ’доречний’комент в цій темі
Ответ дляКсения_ksen
Дуже ’доречний’комент в цій темі
Зато зашло,всім радісних смайлів наставило і рука обличчя.
Дівчата нече вже тихо слава богу,позбивали дякувати богу.мож поспимо сьогодні.
Україна всіх люблю
Ответ дляZelenkа
Збили шлюхеди, я контролювала на балконі)
Ответ дляLily-2020
Дівчата, збили до десятка дронів поруч, я мало не обісралася...
Добре що все норм,надіюсь спок нок
Ответ дляРаната
👍я в Вашому місті у мами гостюю, другу ніч у ванній сидимо, бо коридор з двома стінами в Ірпені залишили-( тут нема. Але ж поїзди під боком і так, що пів хвилини думаєш летить щось чи то все ж поїзд😵💫
У мене теж поїзди чути, вже звикла😵💫
Мене більше кажани лякають, вийшла на балкон, а ці літають перед носом, брр
Ответ дляLily-2020
Автор, забаньте її
Вліпи собі на сраку того смайла
Та хай сміются рашисти, дайбоже їм такої долі як нашим дітям,мені на себе пофіг,я за дітей
Ответ дляРаната
Удалено администрацией...
Ответ дляZelenkа
У мене теж поїзди чути, вже звикла😵💫
У менє і кажани і поїзди ж поруч,вчора так грохотали що і чоловік наконецто подскочил,бо думали що ракета ил хер його знає що