глазурька1• 07 июля 2023
Ответ дляк.Буланова
Тревога? Ниче не пишут, карта странная. Что слышно?
Мить скоріш за все, пишуть
Ответ дляк.Буланова
⚠️ Зліт винищувача МіГ-31К ВПС рф з аеродрому ’Саваслейка’, Нижньогородської області.
Цей винищувач є потенційним носієм гіперзвукових ракет Х-47М/2 ’Кинджал’, яку важко збивають наші сили протиповітряної оборони. Через це повітряні тривоги оголошуються по всій Україні у якості ’перестрахування’ від можливих ударів. Будьте в безпечних місцях і зберігайте спокій.
Nataliiazp• 07 июля 2023
Поняла, мы просто сегодня и с прилётами, и с кучей тревог. Не поняла сразу, что почалося
Николь1986• 07 июля 2023
Ответ дляМарго 152
Типу це кінчалось. Зараз нічого не будеч а ніч буде ’веселою’, ну чи день.
Почему?
Николь1986• 07 июля 2023
Ответ дляknopkakyev
Ледь не ***** від екстрених сповіщень
Ага, и так теперь пишут будет каждый раз
Николь1986• 07 июля 2023
Ответ длячаревна
Я вот тоже думаю, мало ли, чтоу автора началось. Может монстры, может дождь как в Одессе с градом
А мы тут со своими хвыльками
knopkakyev• 07 июля 2023
Ответ дляVlada.da
Де таке пишуть, я ще не бачила
Мені на обидва телефони прийшло
knopkakyev• 07 июля 2023
Ответ дляVlada.da
Де таке пишуть, я ще не бачила
Хоча мені запропонувало, чи хочу я їх отримувати надалі