Йосип_молодий• 07 июля 2023

Непрацюючі мами дівчат

Дивилась випуск супермами, де жінка сидить вдома в декреті, майже ніколи не працювала і своєю роботою вважає декрет. Вона казала, що чоловік має заробляти, а жінка сидіти вдома (поширена думка, так, але питання в іншому). У них дві доньки, і вона хоче щоб вони гарно вчились, щоб (увага!!) мати гарну карʼєру і добре ЗАРОБЛЯТИ.

Викликала дисонанс) тобто вона себе вважає нездатною більше не для чого, дурною? Типу вже втратила шанс бути успішною і незалежною, але хотілось би в глибині душі? Але вона з піною у рота доказувала, що самореалізація жінки у материнстві. Захисна реакція?

Цікаво, скільки непрацюючих мам дівчат, хочуть донькам гарну карʼєру і незалежність від чоловіка? І якщо так, то чому самі не реалізовуються?
из_под_тишка• 09 июля 2023
Ответ дляМона Лиза
Не хочуть? але я бачу, що утримують - в мене на роботі у відділі у всіх чоловіків не працюючі дружини і нічого, і то 7 років поки я там працювала
Прекрасно. Ніколи не чули історій: діти виросли,я йому не цікава, у нього коханка,він мене бромив,а я йому все життя і т.д. і т.п.
Але то ваше життя,кожен живе як може і як вважає за потрібне.
Я нікого ні в чому не переконую. Лише висловила свою думку))

Мона Лиза• 09 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Я рада,що ваш чоловік пишається вами.
Але,пам´ятайте,що все в житті змінюється.
В якому сенсі? Перестане пишатися? Я не переймаюся цим вже 14 років, і поки тенденція не змінюється.
А щодо Вашого сина, то коли виросте він сам розбереться як йому бути з дружиною, може і не буде такої потреби.
из_под_тишка• 09 июля 2023
Ответ дляМона Лиза
Я ж і написала,що син буде вирішувати сам)) ну давайте ще раз про це напишу))
Стосовно вашого життя-дуже добре,що чоловік вами пишається. Думає,що дійсно є чим. Але розслаблятися не варто)
Мона Лиза• 09 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
В якому сенсі моє життя? То так чоловіки живуть в моєму відділі на роботі і ніхто ще з них не пішов до інших, може згодом і підуть, цікаво кому вони потрібні будуть вже в тому віці - хз, були б ще в них зайві хати, то взагалі було б круто, але я може чогось не знаю, а ще знаю де-яких чоловіків, у них дружини працюють, але заробляють мізер, але щоб не займатися хатніми справами та дітьми, бо задовбало, то які дружини хороші чи ні, ними можна пишатися, але ж працюють, інша справа як і ким?
Мона Лиза• 09 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Та я писала не похвалитися, що мною чоловік пишається, а щоб пояснити, що не дивлячись на це, свекрусі я все одно недовподоби)) в них там інші заморочки, і навіть, якщо Ваш син буде пишатися своєю дружиною, і вона буде працювати, Вам в іншому в чомусь вона може не сподобатись і не вгодить. Так шо тут спірне питання щодо Ваших зусиль в цьому напрямку.
из_под_тишка• 09 июля 2023
Ответ дляМона Лиза
Для мене головне,щоб син був щасливий. Інше мені без різниці.
Але я бачу,що він досить вимогливий у плані рівня ( розумового) друзів,тому розумію,що з дівчиною,яка окрім борщів/ пелюшок ні чим не цікава, йому буде не комфортно
из_под_тишка• 09 июля 2023
Ответ дляЗамріяна
Интересно, с какой целью работают кассирами например? Ну или укладчицами асфальта или на стройке? Или бухгалерами обычными?
Ну тут уже хто на що вчився,як говорять)

Форточка• 09 июля 2023
Ответ дляМона Лиза
Не считаю что уместно слово Утримують. Часто женщина дома решает все вопросы кроме зароботка. Все полностью на ней. Многим мужчинам так удобно.
из_под_тишка• 09 июля 2023
Ответ дляФорточка
А які такі питання жінка вирішує вдома?)
Мона Лиза• 09 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Коммуналку наверное платит, в магазин ходит за продуктами, детей на кружки - ну это самое сложное наверное)) Я правда работающая все тоже самое делаю, но у меня еще муж ходит за продуктами и еще доставку из магазинов заказываем - по-разному бывает, только плюс еще работа.
из_под_тишка• 09 июля 2023
Ответ дляМона Лиза
Та ото ж) я й дивуюся,що ж такого можна робити))
Форточка• 09 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Ну продуктовый магазин, готовка, стирка, уборка, уроки с детьми, болезни детей, кружки, домашние животные, покупки одежды для семьи, оплаты садиков, школ, коммуналок, подарки родственникам и тд, организация досуга, планирование отдыха, готовка на праздники. Дня не хватит все успеть. Вы что, не женщина?
Форточка• 09 июля 2023
Ответ дляМона Лиза
Ну может у вас не идеальный порядок и не наготовлено? Обеды на работу муж сам готовит тоже? Он убирает?
из_под_тишка• 09 июля 2023
Ответ дляФорточка
Ага,те саме тільки ще й працюю)) не люблю ледачих людей
из_под_тишка• 09 июля 2023
Ответ дляФорточка
Для порядку є помічниці, рекомендую)
Мона Лиза• 09 июля 2023
Ответ дляФорточка
Да, все делает и готовит и убирает, для него и для меня это не проблема, мы оба работаем же. Он не бытовой инвалид.
А мои сотрудники ходят в Пузату хату на обед, а один с термосом и бутербродами приходит на работу - судочков что-то я не наблюдаю у него, а ведь жена старше его на 12 лет и не работает, а могла бы и готовить, наверное убиркой занята))
Мона Лиза• 09 июля 2023
Ответ дляФорточка
Как-то это все для меня не аргументы, я это все и так делаю, стирка - стиралка, уборка - робот-пылесос, генеральная раз в неделю - у меня 100 квадратов, посуда - посудомойка, покупки продуктов - уже прошли те времена, когда после работы тащишь пакеты плюс муж тяжести носит и в конце концов доставка есть, все возможные оплаты через интернет онлайн, подарки тоже, шопинг для души в течении дня выхожу и после работы, в выходные, досуг вообще не проблема - запланировала - хочу туда-то - забронировала или мужу сказала, готовкой на праздники не занимаюсь - выездные праздники в основном, максимум шашлыки - муж занимается, животных нет уже - была собака, гуляли кто может утром и вечером, днем или терпела или ребенок, или мама моя, уроки - вечером, с мужем поделили предметы, но ребенок если не хочет делать, то не заставляем, а то безполезно - скандалы на эту тему, кружки у ребенка в самой школе на продленке - не выходит из здания - танцы, басейн и живопис. Что там еще?
Форточка• 09 июля 2023
Ответ дляМона Лиза
Ага, ну так ясно что у каждого всё по своему. И доход разный