Бубль Гум)• 07 июля 2023
Як справитись із злобою під час пмс?
Стаю злюща що капець, готова всіх повбивати, і чим далі - все більше. Все тяжче себе контролювати і зриваюсь.
Найбільше мене бісить мій шеф, і вже кілька разів сварились у цей період.
Треба щось із цим робити...бо геть неадекватна стаю, не можна аби були через це серйозні наслідки.
АяВсёЗнаю• 07 июля 2023
Сочувствую…
Я в пмс добрая, но этот жор даже во сне сводит с ума. Я дней 5 думаю только о еде, ну невыносимо
Люблю джаз• 07 июля 2023
Я один раз тут делала тему, похожую как у вас, там меня разнесли, сказали зачем нам это, ваши проблемы. Неадекватные какие то.
Бубль Гум)
• 07 июля 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Тю
Сиамская сороконожка• 07 июля 2023
У меня последние дни мес и после пару дней. Готова всех разорвать.
Бубль Гум)
• 07 июля 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Магній приймати або Циклоденон. Мені допомагає на відмінно
Дякую, спробую
Бубль Гум)
• 07 июля 2023
Ответ дляТворог для розжига
як варіант, підбухувати) в розумних межах)
Ахаха мало того що пмс так ще і буха - геть неробочий настрій😁😁
Творог для розжига• 07 июля 2023
Ответ дляБубль Гум)
я так періодично роблю, в межах. стаю добріша і байдужа
Бубль Гум)
• 07 июля 2023
Ответ дляТворог для розжига
Хмм👀🙌🥂
КликОЛЬКА• 07 июля 2023
Пила ременс, очень помогал. Я ещё и водитель, злая была до него как собака
Творог для розжига• 07 июля 2023
Ответ дляБубль Гум)
Хмм👀🙌🥂
я бухгалтер, у штаті 90 чоловік, кожен з мухами своїми + керівництво турки) уявіть моє напруження
Брюльтик• 07 июля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
И я пью ременс из за пмс. Реально помогает, только пить по инструкции, не пропуская приём. Муж называет его волшебные капли)
КликОЛЬКА• 07 июля 2023
Ответ дляБрюльтик
да и таблетки и капли помогают очень
Бубль Гум)
• 07 июля 2023
Ответ дляТворог для розжига
Оце треш...ахах я розумію, і тут навіть не вино, а віскі глушити треба
Бубль Гум)
• 07 июля 2023
Ответ дляБрюльтик
А побічні дії?
Творог для розжига• 07 июля 2023
Ответ дляБубль Гум)
А побічні дії?
я пила ременс по іншим показанням, побічних дій у мене не було)