Україна понад усе!• 07 июля 2023

До скільки років жінкам доречно носити короткі шорти?

От, наприклад такі як в прикладі. Знайома, якій 39 років, може такі вдягнути і поїхати в місто. Фігура в неї, не сказала б, що спортивна, але і не виглядає повною, 72 кг при зрості 168. І Але якось в неї вся вага сконцентрувалася в руках і спині, і талії немає. Хоча ходить не танці на пілоні і тренажерний зал. Але при всій повазі, з шортами вона виглядає так, ніби вона жіночка, яка молодиться і хоче щоб навколо неї плелась аура сексуальності. І вважає, що тим, кому не подобається такий одяг, то їх просто заздрість бере, по погана фігура, або невистачає сміливості одягнутися в такий розкутий панк-стиль. В мене теж непогана фігура, але я вважаю, шо вже недоречно ляжками своїми крутити в подібних шортах. Буду виглядати і відчувати себе як та "дєвочка-пріпєвочка".

А ви що думаєте? До якого віку подібне можна носити?

Хоча питання більше не тільки про цей екземляр, що в прикладі, а і саму довжину шорт, яку може дозволити собі жінка у свій вік.
Результат:
вже голосів: 904
421 (46.57%) Завжди (якщо гарна фігура)
251 (27.77%) Завжди (не зважаючи на фігуру)
85 (9.4%) До 30
58 (6.42%) До 35
56 (6.19%) До 25
33 (3.65%) До 40
Танго утрьох• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Я тоже в школьные годы носила короткие юбки и майки в сетку. Это от отсутствия ума)
А с возрастом поняла, как глупо это выглядело со стороны, а подсказать было некому(
Ви в моєму коментарі побачили ’коротка спідниця’, а не головний посил. Ви пишете про мораль. А я про те, що можна бути сукою і хвойдою в спідниці в пол, а можна бути порядною і незайманою в коротких шортах. Власне, кому треба - той зрозумів.

ТебеОноНадось• 07 июля 2023
А з приводу того, що пишуть, що якщо в 20 товста, то краще шорти не вдягати, а в 40 струнка, то можна - категорично не згодна. В 20 дівчина сприймається ще дуже молодою, недосвідченою, таким ми легко прощаємо стилістичні помилки, нормально ставимося до пошуків власного стилю і образу. Від жінки дорослої хочеться достойного вигляду. Не те, щоб хочеться, впринципі зараз всім байдуже. Але якщо сексуальність проявляється в більш складному вигляді, ніж вдягнути підліткові шорти, то однозначно це жирний плюс, на фоні тих, кому і так норм.
Анонимус Я• 07 июля 2023
Ответ дляTammy21
Ви теж дозволяєте дитині, чоловіку, мамі, будь кому регулювати ваш зовнішній вигляд і зеркально продавлюєте їх?
ПС. У хлопчика вже є проблема, він розцінює жіноче тіло як трофей, як небезпеку, як щось соромне. З цим треба працювати чи ні... виросте ще один типовий представник патріархату(
О боги, как печально что в моей семье вырастет представитель патриархата, а не альфонс-подкаблучник!
Срочно побегу работать с этой проблемой
Відкушу все що стирчить• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну лукавте, люди одягається не тільки для себе. Як би тільки для себе, то носили б звичайний одяг ціна\якість. Без усіляких зазіхань на стиль та моду.
Якась у Вас каша в голові. Люди ДЛЯ СЕБЕ одягаються, так як їм подобається і так як їм зручно. Звісно, робочого дрескоду це не стосується.
Танго утрьох• 07 июля 2023
Ответ дляTammy21
Навіть не намагайтеся щось пояснити. Не зрозуміють. Але я особисто погоджуюсь з кожним Вашим коментарем
Статус Ква• 07 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Да какие там моралистки?? Это глубоко травмированные женщины во фрустрации, с дисморфофобией и другими невротическими расстройствами дисморфофобного формата. Не любовь к себе всегда проецируется на других. Не люблю себя - и другие меня раздражают. Не очень счастливые, но очень ленивые душевно женщины. Страдалицы по жизни.
Не любят потому, что многие себе больше позволяют. А им этого тоже очень хочется, но колется. Как говорится.
Да оденьте вы те долбанные шорты, и ходите в чем хотите, жизнь одна, чего заморачиваться.
Анонимус Я• 07 июля 2023
Ответ дляТанго утрьох
Я уже писала, что вы задолбетесь кому-то доказывать, что вы девственница в короткой юбке).
Но у каждого свой путь)
Бурундучиха• 07 июля 2023
Мне 43 ношу короткие шорты, потому что мне это удобно. И плевать мне кто и что там думает. Моя фигура мне позволяет))
ТебеОноНадось• 07 июля 2023
Ответ дляСтатус Ква
Вы в селе живете?
Блин в Польше поголовно в таких шортах ходят, возраст от 15 и до 79 точно.
И блин без лифчиков, вот это вообще для вас бы паника была, если увидите такое.
Какая нафиг разница в чем человек ходит? Это его лично дело. Нормальные люди не обращают на это внимания, а если и видят, то уж точно не смеются, сюда просто проходят мимо. Достали уже моралистки блин.
Тобто я, якщо мені неприємно дивитись би було на маму в шортах, не нормальна, а ви, яка намагаєтесь образити людину фразою ’ви в сєлє живьотє’ нормальна?

Не гавкаю- но охраняю• 07 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Итить... скоко я новых слов узнала в теме про шортики...
Танго утрьох• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Но у каждого свой путь)
А нащо комусь щось доказувати? У Вас дуже викривлене сприйняття деяких речей, але тут Ви праві - в кожного свій шлях. І, власне, чудово, коли люди не нав´язують свої думки і шляхи іншим. Задумайтесь над цим. Успіхів)
Освічую темряву• 07 июля 2023
Ответ дляСтатус Ква
Да! Из-за невротичности не могут позволить себе сексуальность. А подавленная сексуальность - это всегда агрессия, неудовлетворенность, попытка обосновать подавление сексуальности идеями порядочности и морали. Но мораль это продукт социума (не самой честной его части) , а сексуальность это эволюция. Подавляя свою природу женщина превращается в мымру. Известный фильм показал классическую картину. И путь из мымры обратно к живой здоровой женщине.
Танго утрьох• 07 июля 2023
Ответ дляБурундучиха
І фігура, і сприйняття життя. Ви молодець
Анонимус Я• 07 июля 2023
Ответ дляТанго утрьох
Так и я об этом: зачем что-то доказывать, если можно невербально многое сказать.
Но вы не поймете)
Відкушу все що стирчить• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я одягаюсь, щоб виглядати стильно і адекватно, відповідно на свій вік. І не маю потреби оголювати свої ляшки, і бути такій собі воображулєй, сексі-кісулєй, дєвочкй-кокєткой))
Оце я дожила до 48 років і не знала, що шорти носять щоб ’бути такій собі воображулєй, сексі-кісулєй, дєвочкй-кокєткой’.
Танго утрьох• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Но вы не поймете)
Ви теж не зрозумієте. Власне, судячи по Вашим коментарям і тому, що Ви взагалі не бачите основний посил в жодній з моїх відповідей - Ви і не зрозуміли.
Tammy21• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Срочно побегу работать с этой проблемой
Печально буде періодично, коли будете бачите зневагу та обезцінювання чи постійно, якщо прокинитися вже після того як дитина виросте.
І так, у світі більш ніж 2 кольори)
Статус Ква• 07 июля 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Вы написали вдягнути в місто, так выражаются в селе, когда едут в город. Обидеть вас не хотела.
Отсюда и вопрос такой, вполне нормальный. Сама жила в селе и так постоянно говорили. Ничего страшного в этом не вижу. Извините если вас это так зацепило.
Вы может тоже своим видом неприятны для кого-то, мы все не идеальны.
Но скажите кто эти идеалы придумал? И куда деться остальным, которые до них не дотягивают?
Анонимус Я• 07 июля 2023
Ответ дляTammy21
І так, у світі більш ніж 2 кольори)
Т е сыновья уважают только мам с жопой наизнанку?) Вы серьезно сейчас?)

Калинові вуста• 07 июля 2023
Ответ дляNat-li
А шо там жінки у вашому віці повинні носити? СпОдницю до коліна і блузон?
раньше говорили ’женщина элегантного возраста’,то есть одежда должна быть добротной из хороших,натуральныых тканей и без пластмассовых сережек в ушах и дешёвых бус на шее.
времена меняются и женщины,которым сейчас 40 уже застолбили себе право в 70 носить такие шорты.
штош, носите...но не удивляйтесь если вам вслед будут улюлюкать подростки))
Освічую темряву• 07 июля 2023
На самом деле тетка в леопардовых лосинах гораздо здоровее психологически, чем постоянно оборачивающаяся с оценивающим взглядом леди в классическом костюме. А что человеку важнее для качества жизни? Конечно же, не натянутая как струна психика и позитивное мышление.
Статус Ква• 07 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
Достаточно воспитывать детей уважать человека, как бы он не был одет!
А улюлюкать в след это дно, в любом его проявлении.
Tammy21• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Тобто, бажано читати що написано, а не те, що хочеш)
Думаєте, людина, яка продавлює іншу людину буде ії поважати? Справа взагалі не в шортах, у данному випадку, а в кордонах.
Анонимус Я• 07 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Откуда вы знаете, что происходит внутри тётки ´в леопардовых лосинах’?
Отсутствие вкуса - гарантия здоровой психики?)
Анонимус Я• 07 июля 2023
Ответ дляTammy21
Не подавляет, а имеет свое мнение и не боится его высказать
Nat-li• 07 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
А что плохого в улюлюкании подростков? Срамота?)))
Спортивная, подтянутая, здоровая женщина в 40-что в этом плохого?
Согласна, что свиноматки в подобных шортах-это жуть. Не зависимо от возраста.
Калинові вуста• 07 июля 2023
Ответ дляСтатус Ква
какое уважать? уважение надо заслужить.это лозунг сегодняшних дней))
Освічую темряву• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Знаю, поверьте) улыбчивая толстушка в леопарде счастлива. Не переживайте за нее. Это вам неприятно, вы на негативе смотрите на нее. А она улыбается и дела ей до вас нет. Так кто счастливее??)
Статус Ква• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
А вы обратили внимание, сколько сейчас девочек полненьких, которые не страдают от своего веса, а одеваются в красивые комплекты с топом и короткой юбкой, брюками и так далее. Носят красивые платья. И не стресняются своего тела.
А раньше из сжирали, что она толстая, меньше жри, ты неудачница.
Так вот они более уверенные в себе, чем та же худышка, у которой на ногах бывает еще больше целлюлита чем у полной.
И излучают настолько мощную энергетику, что просто рядом с этим человеком хорошо.
Tammy21• 07 июля 2023
Ответ дляАнонимус Я
З чого ви вирішили, що леопардові лосини -- відсутність смаку? Будь яку річ можна якісно стилізувати. Анімалістичні принти вже давно визнана класика.
ПС. Це не моя точка зору, це те, що транслюють відомі стилісти та дизайнери)