Працівниця року• 08 июля 2023

Чому людина бреше

Навіть в дрібницях, вигадує, палиться на брехні і далі за своє. Панічно боїться розказувати про себе, але вивідує про інших. Випитує деталі. Що це таке?
Указка• 08 июля 2023
Нет однозначного одного ответа. Много разных жизненных ситуаций.

автор Працівниця року • 08 июля 2023
Ответ дляУказка
Я не можу зрозуміти, нав’язується дружити і бреше про все на світі. Дзвонить, щоб в відати щось, якійсь деталі.
Зубная фея• 08 июля 2023
Бо боїться бути наказаною за правду. Не переймайтеся
автор Працівниця року • 08 июля 2023
Ответ дляЗубная фея
Та просто дурниці. Що робиш? Ой, та це - в магазині. Виявляється - на морі.
Ой, іду по справах, виявляється, що на роботі в той час. Кому воно треба. Мені взагалі байдуже. Вона хоче дружити
Броніки для Моніки• 08 июля 2023
Ответ дляПрацівниця року
Бо ви її замахали своїм бажанням спілкуватися і навязливістю, певно, що ви тут ідеальна, а як насправді🤷‍♀️ вона все зробила, а вам не дійде
Ашотакоя• 08 июля 2023
Умный человек меньше говори больше слушай
автор Працівниця року • 08 июля 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Я їй не дзвоню ні разу. Ніколи.
Стрибну в гречку• 08 июля 2023
Нарцис[ка]
Кринжова баба• 08 июля 2023
Хвора людина, комплекси

автор Працівниця року • 08 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
Хвора людина, комплекси
Нащо нав’язується в друзі?
НаБалКоніХодять• 08 июля 2023
натура такая, расстройство
НаБалКоніХодять• 08 июля 2023
Ответ дляПрацівниця року
нафиг слать
НаБалКоніХодять• 08 июля 2023
Ответ дляПрацівниця року
Нащо нав’язується в друзі?
скучно ей
natalia_vas• 08 июля 2023
Це питання до психолога.
Сундучок с каникулами• 08 июля 2023
я це питання досліджувала з медичної точки зору, це психічний розлад, вроджений, краще з такими мати справу по-мінімому
Девальвация• 08 июля 2023
Ответ дляПрацівниця року
У мене була така подруга. Їй психіатр згодом знадобився.