Всех в сад• 08 июля 2023

любимая полезная еда четырехлетних деток?

что вы в таком возрасте или ваши детки ели с удовольствием?
Блакитне небо• 08 июля 2023
Ягідки

Їжак в панчохах• 08 июля 2023
Морква
ЖивунаБагамах• 08 июля 2023
На сніданок обов’язково суп з фрикадельками (не знаю звідки таке бажання в сина, бо ми з чоловіком снідаємо або сирниками, або яєчнею).
Обожнює домашнє морозиво з полуниці, млинці з кабачків, свіжі огірки. Але, чесно кажучи, з апетитом і харчуванням в цілому, проблем немає.
Море_море_я_скучаю• 08 июля 2023
Син любить твердий сир, солодкий перець, картоплю в будь якому вигляді (навіть гризти сиру пробував), макарони метелики, овочеве рагу з м´ясом, сметану чи йогурт грецький, батон з маслом, котлети. Це найулюбленіші продукти і страви.
Штора с кисточкой• 08 июля 2023
У мене дитина під´їдун. Любить все і побільше в порції, тому виділити не можу щось. Іноді заздрю мамам, у яких діти перебирають або не ’голодні’.
автор Всех в сад • 08 июля 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
млинці з кабачків це цікаво
Ольчик1998• 08 июля 2023
Фрукти, ягоди, і все мабуть 🥴 наша мала хоче їсти тільки солодощі
Не знаю що робити вже з нею
Солоденька цукОрка• 08 июля 2023
сыр, творог, кефир, мясо
Булькаю• 08 июля 2023
Творожную запеканку любит
Ещё блины, каждое утро - мама пеки блин) мы всей семьей тех блинов наелись на всю жизнь вперёд)

Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2023
Броколі з кунжутом, або броколі з тертим сиром; молочну кашу з ягодами і медом; йогурт з ягодами. Кисломолочний сир з ягодами і медом... Кароч, ягоди я морожу досі, хоча дитина скоро школу закінчить. Але їм ь це все досі, крім молочних каш.
вентиляторная• 08 июля 2023
Яйця у всіх видах. Я любила і діти такі самі