Лгин• 2 часа назад
Салат времён СССР "Пассажирской"-помните такой ? Готовила , рекомендую.
Гостям понравился .
Не за Будка• 2 часа назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Аж цікаво...а як же олів´є і шуба? Чим мастили?
Майонез був і достатньо якісний
В чергах кілометрових стояли, давали баночку в руки. Так само і горошок, до речі. Дефіцит ’викидали’ лише перед святами. Також батьки привозили з відрядження з петербургу, мацкви і Києва. Там майонез був завжди.
Не за Будка• 2 часа назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Провансаль. Скляні баночки
Це був страшний дефіцит. Я все дитинство стояла у черзі за ним з батьками. Інколи мене ’позичали’ у черзі люди, які стояли попереду. Бо давали ’в руки’. То на мене брали і люди попереду, і потім батьки)
Біток чи ефір?• 2 часа назад
Ответ дляMary_40
Баночки и из под сока пюре яблочного шли и кабачковая икры
Багато було: хрін, гірчиця, майонез, дитяче( дешеве) яблучне пюре
Хочу барабульки• 2 часа назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
От що мене менше всього цікавило у той час, враховуючи мій вік, так виробник.
Майонез був. А пусті баночки це ще один спосіб використання - аналізи здаватися.
Так і казали - принесене аналізи у майонезних баночках 😂
Те що були порожні баночки, не означає, що майонез був у вільному доступі)
Ну звісно він бува, таааак))🤣
Біток чи ефір?• 2 часа назад
Ответ дляДрібка щастя
А хто в селах майонезу хотів?
Індики, кури, гуси, бички, сало і свинина,барани їсти було повно
А чим олів´є і шубу заправляти в селах?
Біток чи ефір?• 2 часа назад
Ответ дляДрібка щастя
Ну можливо ви)
Мої вміли таке готувати в печах, що майонезу не хотіли.
Бо не було ні оселедеця, ні майонезу в магазині продуктовому
Біток чи ефір?• 2 часа назад
Ответ дляГрушки-яблочки
Мінус майонез, печінку окремо, огірок окремо. І шикарна вечеря
Підтримаю
Не за Будка• 2 часа назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ну от реально, не пам´ятаю того дефіциту. Всі прості смертні носили аналізи- значить баночки були, значить майонез не такий і дефіцит вже.
В баночках продавали не лише майонез, а і сметану) Баночка не була дефіцитом, а ось майонез - так.
Біток чи ефір?• 2 часа назад
Ответ дляДрібка щастя
Так я і пишу про свята
Ну можливо наша сім´я така, тим більше тітка працювала в торгівлі тому майонез не був делікатесом
Було багато інших страв
То з того починайте, мамина тітка була зав.відділу тканин, то всі родичі ходили в інд.пошиві
18 мнеУЖЕ• 2 часа назад
Ответ дляНе за Будка
Значить ми проживало на різних з вами територіях СРСР
Дрібка щастя• 2 часа назад
Ответ дляБіток чи ефір?
Та як не було? Був
Дрібка щастя• 2 часа назад
Ответ дляБіток чи ефір?
А чим олів´є і шубу заправляти в селах?
Їсти було що і без шуби з олів’є
Грушки-яблочки• 2 часа назад
Ответ дляЯ-ваш шанс
Так по вашему только овощные бывают салаты? Бывают фруктовые, мясные, из рыбы еще
Але ж овочі там мають бути?)
Фруктовий-то вже десерт
Це один зі злочинів совка-убивати барви, деталі, відтінки. Боти, фуфайка, пєрвоє, второє. Суцільний інтернат
Фруктовий-то вже десерт
Не за Будка• 2 часа назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
У вас не було сметани в баночках, але при цьому був майонез у вільному продажу?
А потім з´ясується, що ваша мама працювала завгастрономом чи була у партії - тим на свята давали вівсяне печиво і ковбасу суху, майонез, горошок)))
Або ви говорите про другу половину 90-х, коли майонез вже був у продажу. Бо за часів срср його точно ніде не було, крім Києва (якщо мова про Україну).
Грушки-яблочки• 1 час назад
Ответ дляНе за Будка
У Києві мама теж запасала його за місяці до свят
Не за Будка• 1 час назад
Ответ дляГрушки-яблочки
У Києві його можна було спіймати хоч інколи. Батьки жили у райцентрі, то лише перед святами і лише через кілометрову чергу. Реально, відкривали строго на свята, коли мали прийти гості. У інший час збивали самі (я такий не любила, до речі, Провансаль смачніший).
Я-ваш шанс• 1 час назад
Ответ дляГрушки-яблочки
Але ж овочі там мають бути?)
Фруктовий-то вже десерт
Не придумывайте, дофига салатов, где овощи по минимуму. И дело не в совке. Салат, эт не только про овощи. А нарезанные слайсами или кубиками, например, продукты с заправкой.
Что ж вы везде тот совок пихаете. Это прикол всех, кто там успел пожить?) Пожтому я не в теме
Першоклашка• 1 час назад
Ответ дляНе за Будка
Моя мама обычный инженер, в партии не была. Майонез был, оливье, мимозу и шубу делали регулярно. И не помню особого дефицита, даже у мамы переспросила - не было. Но Киев, да.
Першоклашка• 1 час назад
Ответ дляMary_40
Шубу и оливье ели по большим праздникам и берегите баночку майонеза на праздник. Смеяться хочется. Как тот русский о укры богатые нутеллу едят
Сколько вам лет?
Першоклашка• 1 час назад
Ответ дляГрушки-яблочки
Але ж овочі там мають бути?)
Фруктовий-то вже десерт
Совок у вас в голове. В разных странах каких только салатов нет. Сейчас в Австрии, только сегодня ела в ресторане салат - очень много яиц, маринованный лук (мало), приправы и соус типа майонеза.
Глубоководная селедка• 1 час назад
Ответ дляКапітанша
Я такий готую, тільки замість цибулі смажені гриби, а замість огірка корейська морква. Дуже смачно.
И я). Только у меня вместо печени язык, вместо лука грибы, а вместо огурца перец сладкий)))
Я на хвилинку• 1 час назад
Ответ дляБіток чи ефір?
Вперше чую таку назву салата. В ті часи майонез був дефіцитом, вже після розвалу совка пішла мода на майонезні салати
Я жила на ЗУ, был всегда у нас майонез, в стеклянных баночках. И до развала союза и после него.
Печенюшка• 16 минут назад
Ответ дляЯк_наготую...
Я знаю,что в Украине майонез не был дифицитом,а вот в кацапии был дифицит майонеза.
в Киеве так точно, киевская маргариновая фабрика, она же ’Олком’ работает с 1949 года, через забор от Карла Маркса (Рошен)
Печенюшка• 15 минут назад
Ответ дляБіток чи ефір?
Так , а я пам´ятаю черги за майонезом. Або коли хтось ’дістав’ і той майонез стояв в холодильнику довго-довго
выпускался конечно, но покупали, я помню, 2 ’майонезные’ баночки по 200 грамм на все новогодние праздники
Печенюшка• 14 минут назад
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Подавали немедленно?
подавали немедленно - это мем с просоветского канала, озвученного ИИ.... там и снято все, кажется ИИ... зрители уже оборжали фразу, и когда автор снял ее с эфира, все стали спрашивать ’ГДЕ?’))
Рву и мечу• 9 минут назад
Ответ дляБіток чи ефір?
Майонез делала мама сама. По моему миксером.