Life is Beautiful• 08 июля 2023

Що хоче раша?

1. Що хоче раша? Частину теріторію або щось інше? Навіщо екскалацію конфлікту у 2022 році, яка ціль?

2. Раша виконує обіцянки? Гарантія безпеки в обмін на відмову від ядерної зброї? Мирний коридор в Іловайску?
До чого привели перемовини в Минську?

3. Чому США та інші країни дають зброю Україні, але не дозволяють обстріл теріторію раші? Які в них інтереси, чого хочуть?

4. Коли і чим закінчиться війна для України? Які є варіанти?
Марійка11111• 08 июля 2023
Дівчата, ще на світі є Бог, все може закінчитися в один день! Потрібно молитися!
antoninalav• 08 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
А люди то просто не хотят жить в войне. Хотят окончания войны и сохранения жизни своих близких.
І? Що ви пропонуєте? Перейменувати Україну на росія. путіна в вічні президенти? За всю історію України ніяк не можна зрозуміти, що миру з росією не буде?
Seehund• 08 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
В том, что они на нас напали я ж не спорю. Просто совсем невыносимо слушать как людям вбивают в голову о том, что рашисты ненавидят каждого украинца и будут убивать пока последнего не убьют.
Так оно и есть.
Ирина Ирина 3003• 08 июля 2023
Ответ дляKira2022
Едут кто имеет там регистрацию. Без местной регистрации наши БП не пропускают мужчин, там тоже перекрыли.
А разве не закрыли все переходы после обстрела людей в сентябре?
MashaizDusha• 08 июля 2023
Ответ дляМанула
Ну ждунів ’руZького миру’ в голові може і залишать в живих, але це не точно. Як будуть діяти з тими, хто ідентифікує себе українцем в серці та не хоче жити в рашистській імперії зла ми вже бачили по окупованих територіях ((
ждуни себе тим певно тішать, але як то часто буває, що прєдатєлєй ненавидять навіть ті, кому вони надавали послуги.
І просто одного дня їм не хочеться ризикувати, то рашист краще застрелить свого (вони й так в спину своїм стріляють) ніж ризикне що то укроп-бандерівець намагається прикинутися русофілом.
Kira2022• 08 июля 2023
Ответ дляСhanelKa
А зрозуміла, бо знаю родину з Бердянська, вони зразу поїхали в Запоріжжя від окупації, сиділи там
А потім повернулись в окупацію і через рашку виїхали спокійно в Європу, там і чоловік і син дорослий
Але так, в них регістрація Бердянська
Тепер ясно
В 22 всех пропускали, иногда хотели немного денег. А в 23 уже все, женщина ещё может проехать, а мужчин до 60 разворачивают.
Манула• 08 июля 2023
Ответ для_Твоя_подруга
Стесняюсь спросить: это они не от ненависти, а от любви наших детей насиловали, это они от любви наших военных пытают, это они от любви радуются в чатах нашим убитым ракетами детям?
Все від палкої любові до нас, адиннарод же ...

Kira2022• 08 июля 2023
Ответ дляИрина Ирина 3003
Значит не все, ещё до конца 22 ездили. Официально сейчас может и закрыли, знаю людей которые в марте 23 ехали, женщины проехали и пенсионер, а мужчины вернулись.
_Alekssandra_• 08 июля 2023
Ответ дляantoninalav
Я такого не предлагаю. Это ваши желания раз вы о них пишете. Не нужно мне их навязывать или ко мне привязывать
viika65• 08 июля 2023
Ответ дляbrenda2305
Ну з таким розкладом треба розуміти, що з України виїде ще мільйони людей
І чим довше війна, тим більше буде виїжджати
страны не безразмерные, куда эти миллионы будут выезжать?
viika65• 08 июля 2023
Ответ дляVA 11
Півтора року не спимо нормально, майже кожен день в підвалі. Надовго так нас вистачить?(
Вас кто- то здесь держит?
Valentina shop2020• 08 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
У нас на форуме пишут женщины и матери, что нужно убивать российских детей. И что? Это как-то характеризует нас как народ Украины?
Нет, это говорит о том, что среди нас есть неадекваты
Да здесь свои,своих ненавидят и пишут гадости
Вчера тема не платить пенсии на окупир территории,это к чему,пусть доживут до 85 и посмотрят как так легко уехать
Valentina shop2020• 08 июля 2023
Ответ дляNat-li
Какой милый слет матрешек и невсетакоднозначниц
Вот зачем эти оскорбления???
Pole• 08 июля 2023
Ответ дляСhanelKa
Але так, в них регістрація Бердянська
Тепер ясно
Ну то вони скористалися можливістю виїхати. І не вони одні.
_Alekssandra_• 08 июля 2023
Ответ дляValentina shop2020
Именно так.
viika65• 08 июля 2023
Ответ дляantoninalav
Адміни, забаньте і закрийте тему. Зараз матрьошки рознесуть скріни.
Задовбали
поддержу. такой бред уже несут. я отправила жалобу на тему.
_Alekssandra_• 08 июля 2023
Ответ дляValentina shop2020
Вот зачем эти оскорбления???
Сказать по существу нечего, поэтому только и остаётся
нинель 1919• 08 июля 2023
ну Фінляндія ж віддала частку терріторій і нічого не лякали,що знов прийде і т.п,тільки в нас хочуть вкласти всіх чоловіків за той крим та границі 91року т.я амбіцій дуже багато ,а на народ всім начхати (раду ж не мобілізують насильно,та чоловіків не ловлять на сафарі)
ellllena.ua• 08 июля 2023
Ответ дляKira2022
Никого не пропускают. Знакомые бабушку из Мелитопольского района в Запорожье через Турцию и Румынию вывозили.
Lady Shop• 08 июля 2023
Ответ дляNat-li
Нет никакого лднр. Это новооброзование только в ватном больном воображении.
Да называйте как угодно,но когда хоронят близких в войне которую можно было предотвратить ,то нужно было с Чертом договариваться ,что бы твои люди не гибли.
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ длянинель 1919
Скільки разів за історію України нас намагалася знищити росія?
_Alekssandra_• 08 июля 2023
Ответ для_Твоя_подруга
Вот такие вот люди есть в каждой стране. Я думаю, что вы читаете какие-то тематические форумы, по интересам. И во время военных действий люди звереют, теряют человеческий облик. На всех войнах.
НамСвоюРобити• 08 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
А насправді люблять чи що?
Вбивати до останнього можна по-різному. Фізично або знищивши сутність. От друге і було метою. Доробити те, що не вдалося руснявій імперії.
MashaizDusha• 08 июля 2023
Ответ длянинель 1919
бо Фінляндія то не ’ісконно русскіє землі’ і не Київська Русь.
А ми Крим без бою віддали, а чогось після того був Донбас, а тепер вся країна. Мабуть ми не Фінляндія.
То не амбіції, і можливо що декларують заявки на якнайбільше щоб в результаті отримати те, що реально. Рашка он сказала вона хоче щоб їм здали Одесу й Харківську область і т.д. задля миру.
Про раду зрозуміло. Як зробити, щоб їх теж ловили, є рецепт?
НамСвоюРобити• 08 июля 2023
Ответ для_Твоя_подруга
Дехто продовжує жити у мантрі ’палітікі пассорілі два брацкіх народа’.
_Alekssandra_• 08 июля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
А насправді люблять чи що?
Мне впринципе не понятно как можно просто любить народ другой страны и зачем ненавидеть народ другой страны.
Что вы вкладываете в понятие ’уничтожить сущность’?
Nat-li• 08 июля 2023
Ответ дляValentina shop2020
Вот зачем эти оскорбления???
Потому что мерзко читать выехавших теток, рассуждающих кто и как должен воевать.
НамСвоюРобити• 08 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
А що пропонуєте?
А то якось подібні посили завжди з загальними фразами
MashaizDusha• 08 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
Цікаво, як ви так виправдали щойно росіян що ’во время военных действий люди звереют, теряют человеческий облик. На всех войнах.’ а в іншому своєму повідомленні українців, які з горя кричать про вбивства російських дітей, назвали неадекватами серед нас. Їм ви не дали поблажку, що вони звіріють як у всіх війнах. Хоч вони лише словом ’пригрішили’. А руснява мразь дітей реально вбивала й гвалтувала!
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
Це знищу все що пов´язано з народом