1. Що хоче раша? Частину теріторію або щось інше? Навіщо екскалацію конфлікту у 2022 році, яка ціль?
2. Раша виконує обіцянки? Гарантія безпеки в обмін на відмову від ядерної зброї? Мирний коридор в Іловайску?
До чого привели перемовини в Минську?
3. Чому США та інші країни дають зброю Україні, але не дозволяють обстріл теріторію раші? Які в них інтереси, чого хочуть?
4. Коли і чим закінчиться війна для України? Які є варіанти?
До чого привели перемовини в Минську?
_Alekssandra_• 08 июля 2023
Ответ дляviika65
для вас- то не закрыты. а, если мужа охраняете, так и нечего ныть, и рассказывать, что для вас границы закрыты.
Да, представьте себе, что для кого-то дорога жизнь мужа. И такое бывает в этом мире.
Ответ дляviika65
Я мужа не охраняю, а живу с ним, для того и замуж вышла, а не одиночкой осталась. Т.е. мне надо выбирать, разрушить брак длинною в 20+ лет и оставить ребенка маленького без отца или жить в войне и рисковать жизнью своей и ребенка? Ну супер, прям одно лучше другого ....
MashaizDusha• 08 июля 2023
Ответ длянинель 1919
ну.то дякувати Медведчуку
ну тобто не лише Севастополь потрібний, очевидно. кому там дякувати то питання пояснення факту, а сам факт полягає в тому, що після взяття Севастополя він подерся на Київ, ’мать городов русских’.
Ответ дляLove_Love_Love_
у ваш дім приходить вбивця і гвалтівник, гвалтує і вбиває вашу дружину, тримає в підвалі ваших дітей, руйнує повністю вашу домівку, палить ваші фото, все що вам дороге, ставить вам зброю у скроні- про що ви хочете з ним домовитись і навіщо, які є варіанти?
чому тримає в підвалі дітей? дітей теж гвалтує і вбиває. це ж раша
НамСвоюРобити• 08 июля 2023
Ответ дляNat-li
Вы сами то в эту чухню верите?
Більше того, навіть Зеленський у цю чухню щиро вірив. Але потім поспілкувався з руснявими...
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
Например? Что это? Язык украинский и вышиванки?
У вас Україна - це тільки ці дві речі?
_Alekssandra_• 08 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
ну тепер точно зрозуміло, що вам ’какаяразніца’.
Уявімо, що єврея спитали ’а як це знищити все, що повїязано з народом, оті єрмолки й хумус?’
Я считаю, что жизни дороже языка и вышиванок. Да, я так считаю и мне не стыдно ничуть.
Память о моих предках со мной и никто у меня ее не отнимет. Ни какая пропаганда.
KrupinkaSs• 08 июля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
І? Ваші пропозиції?
Що ж все загальними фразами знову.
Мої пропозиції,влада має перестати брехати про кількість втрат,реально розповідати про стан речей а не ,,Весною будем купатись в Криму’.Почати процесс перемовин.
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ длянинель 1919
йому потрібен Севастополь,але ті що виїхали дуже бажають щоб тут все було на роки....і таких ,що оруть до останньго чоловіка покласти теж,не треба пересмикувати,я проти до останньго т.я я не виїхала ,це моя думка і ніхно вже Київ не просить ,а на Крим вибачте мені...шкода життів
Йому потрібна вся Україна.
Семицветка• 08 июля 2023
Что-то такие темы стали появляться с завидным постоянством. Я бы их закрывала ещё на первых постах на месте администрации.
нинель 1919• 08 июля 2023
Ответ дляNat-li
Аж интересно..ваш муж часто истерит при тревоге?
да представьте и дико боиться,а что все должны с голой задницей на танки лезь с криками ура?,мой не такой и слава богу
Ответ дляKira2022
пост 204тогда еще раз- к чему тогда заламывать руки? ходите спокойно своей нормальной семьей в подвал, радуйтесь тому, что есть.
_Твоя_подруга• 08 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
Вот такие вот люди есть в каждой стране. Я думаю, что вы читаете какие-то тематические форумы, по интересам. И во время военных действий люди звереют, теряют человеческий облик. На всех войнах.
Они всей страной потеряли человеческий облик, если вы не заметили.
Нормальные люди будут встречать зеков-рецидивистов на танках с плакатами и улыбками? Они будут посвящать им песни и исполнять их в тысячных концертных залах?
MashaizDusha• 08 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
слухайте, ці банальні істини про цінність життя були такими при будь-якій війні, і все ж воювали за свою свободу, за країну. Інакше й Гітлеру треба було здатися й не класти мільйони людей за мову й віру, це все в душі можна носити.
antoninalav• 08 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
А що пропонуєте ви?Війну на роки?Щоб сьогоднішні 12-13-14 літні хлопчики, після закінчення школи,одразу на фронт?Якщо війна затягнеться, то не буде уже за що воювати,чоловіче населення скоротиться до мінімуму,впаде народжуваність ,я вже мовчу про економіку. І саме головне,рашистські кордони нікуди не дінуться від наших,рашисти не перенесуться на луну і якось прийдеться з ними існувати.
І? Що далі? Ще ж росія не перемогла. Ще ж наші воїни кладуть життя за перемогу і ще ж ми перемагаємо, а Ви вже хочете домовитись(
НамСвоюРобити• 08 июля 2023
Ответ дляPole
Бо люди довіряють владі і бачать дії влади по захисту країни і людей. А у нас що? Крали до війни, а під час війни набивають свої кишені ще більше! Коли ще така можливість збагатитися випаде!
Де довіряють? В Ізраїлі?
Та там постійне дрюкання влади громадянами. Прочитайте хоча б поверхнево про їхнє політичне життя.
І всі ті, зто це засердечив.)
нинель 1919• 08 июля 2023
Ответ дляNat-li
Жаль вашего мужа. Очень...
А вас еще больше.
а мне как жаль,что нет нужных связей выехать,даже не представляете...
antoninalav• 08 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
Я Портникова багато останнім часом слухала й він каже, що без гарантій НАТО до закінчення війни, хоча б часткових (на ті території, що зараз не окуповані), війна дійсно буде в тому чи іншому вигляді постійно, по рашка знатиме, що як тільки перестане - ми в НАТО, тож треба й далі хоч десь жбурляти щось, аби формально не було закінчення війни.
Так, затяжна війна видається найбезпечнішою для всіх партнерів України, які бояться ядерного зіткнення з оркостаном.
Моя єдина надія, що цей підхід зміниться так само, як змінювалися їхні попередні ’червоні лінії’, коли спочатку не давали наступальну зброю, тоді літаки, але згодом все ставало можливим.
І ще маленька надія, що Україна в решті відродить своє виробництво зброї, і нею нам не будуть вказувати як і куди стріляти. Це, до речі, і робочі місця й підтримка економіки.
В тому, що ми не тільки ядерку віддали за ’папірець’ але й традиційну зброю розбазарили й не виробляли - це не провина ані НАТО ані США.
Слава Богу, що на цьому ресурсі є думаючі люди🌸згідна з Вами.
Ответ дляНамСвоюРобити
Де довіряють? В Ізраїлі?
І всі ті, зто це засердечив.)
Добре, що людям вистачає розуму і енергії ’дрюкати’ владу, а не поклонятися ’боневтіку’, як у нас.
antoninalav• 08 июля 2023
Ответ дляСемицветка
Так і про це кожного разу прошу. Але…
_Alekssandra_• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
У вас Україна - це тільки ці дві речі?
Нет. Это земли, люди, живущие на них.
И вот это вот все сейчас уничтожается.
нинель 1919• 08 июля 2023
Ответ дляNat-li
Ну в село под Мукачево чего не едете? Там муж спокойно спать будет.
нас там так же ждут как и заграницей...и то второе дешевле наверное
_Alekssandra_• 08 июля 2023
Ответ дляNat-li
Так там же отлавливают мужчин, как скот, и в военкомат отправляют. Не знали?