1. Що хоче раша? Частину теріторію або щось інше? Навіщо екскалацію конфлікту у 2022 році, яка ціль?
2. Раша виконує обіцянки? Гарантія безпеки в обмін на відмову від ядерної зброї? Мирний коридор в Іловайску?
До чого привели перемовини в Минську?
3. Чому США та інші країни дають зброю Україні, але не дозволяють обстріл теріторію раші? Які в них інтереси, чого хочуть?
4. Коли і чим закінчиться війна для України? Які є варіанти?
До чого привели перемовини в Минську?
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Мої пропозиції,влада має перестати брехати про кількість втрат,реально розповідати про стан речей а не ,,Весною будем купатись в Криму’.Почати процесс перемовин.
На яких умовах перемовини?
_Alekssandra_• 08 июля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Звісно. Як може бути дорожчим те, чого у вас немає?
Удалено администрацией...
_Alekssandra_• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Я внє палітікі стандартний лозунг рашистів та усіх ’миротворців втомлених’
Я то тут причем?
KrupinkaSs• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
На яких умовах перемовини?
Які умови,це мають вирішувати компетентні люди,влада та дипломати.
Vittoria66• 08 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
в нас повно підземних ’просторів’, навіть в Києві є недобудовані гілки метро. Це не питання.
І як Ви собі уявляєте налагодження багатостадійного виробництва ракет без обладнання та ліній цього виробництва, які складаються на 100% з західних компонентів + автоматизації та механізації виробничих процесів?
Це ж не цех по виробництву одягу запустити.
Заходу цікавіше налагодити спільне виробництво нашої зброї у своїх країнах, забезпечив населення додатковими робочими місцями та щоб податки йшли в бюджет їх країн. Вже не кажучи про 100% інтелектуальну власність, яку ми загубимо. Так що вони, як раз, перші, хто не зацікавлений в налагодженні оборонного виробництва в нашій країні.
НамСвоюРобити• 08 июля 2023
Ответ дляPole
Добре, що людям вистачає розуму і енергії ’дрюкати’ владу, а не поклонятися ’боневтіку’, як у нас.
Так розмова про інше ж була.
Що в Ізраїль попри війну люди їхали, а звідси тікають.
От явно ж не ч/з якість влади.
Вибачте що вжезгадаю арестовича...
Але вчора дивилася його ефір під назвою Люди чи території
Ефір досить песимістичний. На мій погляд, нас чекає період руїни. Якщо ми дійсно не почнемо державне будівництво. Є бажання у людей, є потенціал. Але... Досі не виходило. Зчасів Хмельницького. То у прогноз такий - що і не вийде. Читавмя на обличчях присутніх. В принципі до того все і йде. Ви мене вибачте, але за моїми особистими відчуттями, які б не були результати контрнаступу...
Не буде політичної волі рубати руки казнокрадам, в прямому сенсі, не буде нічого, навіть якщо ми вицдемо на кордони 1991, що теж дуже сумнівно
1. Думали захопити владу голими руками. Як Крим. Їм треба безмежний контроль над територією України - буферна зона між рашею і Європою. + імперські замашки (ці дебіли вважали Україну своєю територією)
2. Не виконує
3. Бо ніхто цього не потягне не фінансово, не іншими ресурсами (у т.ч.людським). + Це також загроза ядерки.
4. Компромісом.
Але багато залежить від результатів виборів у США. Від позиції Китаю (вона відома).
Насправді, ніхто точно не скаже.
2. Не виконує
4. Компромісом.
Насправді, ніхто точно не скаже.
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
Феєрично. Як там налагодити лінії виробництва?
Ответ дляНамСвоюРобити
А ви що пропонуєте? Зараз замирити, щоб ч/з років 5 все почалося знову.
Ну шоб х#йло спокійно ще з 3 заводи шахедних побудувало, налагодило виробництво зброї, підправило прогалини, що повномасштабка вкрила.
Я предлагаю открыть границы и на войну насильно не отправлять. Дать людям выбор.
Ответ дляVittoria66
Польща на фоні того що відбувається взагалі вибачте виграє Джек пот. І робочі руки, і розвиток впк, і середній клас із України який буде піднімати економіку Польщі.
kryasanchik• 08 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
Удалено администрацией...
Семицветка• 08 июля 2023
Блин, девочки, ну все же высказались в прошлой теме и по новой одно и то же начинаете. Зачем? Чтобы потом вшивые кацапы на скрины растянули обсуждение?
А автор-то не такая простая, какой пыталась казаться раньше. Корчила из себя дурочку, чтобы создать определённый имидж...
_Alekssandra_• 08 июля 2023
Ответ дляkryasanchik
Удалено администрацией...
Жалоба за оскорбление.
kryasanchik• 08 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
Жалоба за оскорбление.
Да, понимаю, правда глаза колет
Ответ длянинель 1919
наверное еще и удаленка в иностранной компании,нам так не жить увы....и села под Мукачево тоже не иметь
Ну мой бы не на удалёнке работал, он спец в моей отрасли и до войны у нас работал на линии которая есть за границей. Его коллеги, кто успел или имеет право на выезд давно уехали и нормально там живут.
НамСвоюРобити• 08 июля 2023
Ответ дляKira2022
Так ви прагнете закінчення війни, щоб з.. виїхати? І, відповідно, що тут років за 3-5 повернеться цей же армагедон вам уже буде начхати.
Ну хоч відверто.
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Якщо путін захоче ваше місто забрати. Ви згодні?
_Alekssandra_• 08 июля 2023
Ответ дляkryasanchik
Да, понимаю, правда глаза колет
Ваше мнение для меня вообще не важно. Но оскорбления на этом форуме запрещены.
НамСвоюРобити• 08 июля 2023
Ответ дляСемицветка
А вам ще не байдуже, що роблять кацапи?
НамСвоюРобити• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Та вже відверто написала хоч одна.
Прагнуть закінчення бойових дій і відкриття кордонів, щоб умотати звідси.
А як тут русня поновить криваву експансію, їм вже буде блідно-фіолетово.
MashaizDusha• 08 июля 2023
Ответ дляСемицветка
от я все чую за ці скріни, а що з того?
кацапи думаю більш зацікавленні ’прорабатывать’ українців, щоб вони поскоріше здалися або розбіглися й віддали їм землі. Нащо їм якісь скріни?
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляlilu1990
Згодна чи не згодна. Але він сильніший. І це факт
Ще раз! Про що можна домовлятися з тим, хто прагне знищити Україну та бачить переговори тільки для капітуляції України або для виграшу часу на перегрупування?
Семицветка• 08 июля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
А вам ще не байдуже, що роблять кацапи?
Мне не приятно когда они смакуют как мы тут между собой ссоримся.
НамСвоюРобити• 08 июля 2023
Ответ дляСемицветка
Мусимо працювати, щоб нам було байдуже. Так байдуже, що аж невдобно (с)
Ответ дляЧашечка кофе
. ВПопри це вже дискутуються питання Люди чи території. Розумієте? Уже починають піднімати це питання. Я не розумію чому Зеленський вирішив що ми вицдемо на кордон 91 року. З моменту його промови для мене це було дивно. Чого він так вирішив? Чого було не сказати - ми зробимо усе можливе. Ні, як танк пре на міни. Але людський ресурс не безграничний. І люди завжди будуть цінніші за землю. Завжди. Тут навіть питання не стоїть
Ответ дляНамСвоюРобити
Ну хоч відверто.
Я хочу окончания войны. Если это произойдет в ближайшее время, то наверное не будем уезжать, если будет работа.
Но я теперь как бабушки пережившие голод и держащие еду под подушкой, до конца жизни, буду держать мужа доки действующие и карту+нал небольшой иив случае чего снова, первым делом кричать ’ бросай все и беги к любой границе’.
Ну это если мы доживём до этого потом. И да, сына отправлю учится за границу, пол беды муж, но сына не отдам никогда на войну.