Life is Beautiful• 08 июля 2023

Що хоче раша?

1. Що хоче раша? Частину теріторію або щось інше? Навіщо екскалацію конфлікту у 2022 році, яка ціль?

2. Раша виконує обіцянки? Гарантія безпеки в обмін на відмову від ядерної зброї? Мирний коридор в Іловайску?
До чого привели перемовини в Минську?

3. Чому США та інші країни дають зброю Україні, але не дозволяють обстріл теріторію раші? Які в них інтереси, чого хочуть?

4. Коли і чим закінчиться війна для України? Які є варіанти?
KrupinkaSs• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Якщо путін захоче ваше місто забрати. Ви згодні?
А для чого йому моє місто?
НамСвоюРобити• 08 июля 2023
Ответ дляKira2022
Я хочу окончания войны. Если это произойдет в ближайшее время, то наверное не будем уезжать, если будет работа.
Но я теперь как бабушки пережившие голод и держащие еду под подушкой, до конца жизни, буду держать мужа доки действующие и карту+нал небольшой иив случае чего снова, первым делом кричать ’ бросай все и беги к любой границе’.
Ну это если мы доживём до этого потом. И да, сына отправлю учится за границу, пол беды муж, но сына не отдам никогда на войну.
’навєрноє’ ага.
MashaizDusha• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Ще раз! Про що можна домовлятися з тим, хто прагне знищити Україну та бачить переговори тільки для капітуляції України або для виграшу часу на перегрупування?
в уяві деяких - їм просто змінять прапорець і заживуть мирно й щасливо.

А те, що буде з їх співвітчизниками, які більш відверто виступали за Україну, в яких всі соцмережі - смертний вирок при рашкостані, то їх не хвилює. Самі винуваті, раз були патріотами. Було б жити як ми, каста ’какаяразніца’ - були б цілі-здорові, рашистами помилувані. Десь так?
Вкусныйпончик• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
А ви згодні померти самі, віддати життя рідних за захист вашого міста від русні?
unser• 08 июля 2023
Ответ длянинель 1919
а мне как жаль,что нет нужных связей выехать,даже не представляете...
Мужчины выезжают сейчас, но стоит это очень дорого. Знакомая сейчас в лагере в Германии, говорит, все в основном семьями приехали, и много также одиноких мужчин
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
А для чого йому моє місто?
Бо йому від початку треба була вся Україна ось і все. Тільки ЗСУ змогли внести корективи до його планів і у вас є час на срачики
MashaizDusha• 08 июля 2023
Ответ дляlilu1990
. ВПопри це вже дискутуються питання Люди чи території. Розумієте? Уже починають піднімати це питання. Я не розумію чому Зеленський вирішив що ми вицдемо на кордон 91 року. З моменту його промови для мене це було дивно. Чого він так вирішив? Чого було не сказати - ми зробимо усе можливе. Ні, як танк пре на міни. Але людський ресурс не безграничний. І люди завжди будуть цінніші за землю. Завжди. Тут навіть питання не стоїть
Бо завжди на пермовинах роблять заявку на неможливе, щоб отримати хоч частину. Це публічна частина. А тоді по факту вже робиться все можливе.
lilu1990• 08 июля 2023
Я трохи прозріла після відвідування госпіталю з пораненими і від тих історій які там почула. Про відмову родичів доглядати за важко пораненими. Ви мене вибачте, алекуди їм тепер? На яку роботу? Де вони зможуть себе реалізувати? Ніхто не думає. Усім перед носом маярить морковка у вигляді територій. Поки наш сільський голова спилює посадки і помічений в завданні мільйонних збитків державі.
нинель 1919• 08 июля 2023
Ответ дляunser
дело не в дорого,а в стремно,кинуть могут ....а деньги не малые ,у меня нет надежного источника
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha

Таким одразу пропоную прочитати про підвали та справжні концтабори у тому ж Донецьку
KrupinkaSs• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Це вам у телемарафоні сказали ,що вся Україна?
Kira2022• 08 июля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
’навєрноє’ ага.
Что’ага’? Нам далеко не 20, что бы с 0 жизнь начинать. Потому будем выбирать где проще и удобнее. Сейчас этот выбор очевиден.
Ирина_Б_• 08 июля 2023
вам пу ответил на все вопросы что они хотят и почему все начали, откройте его заявление 22.02.22
lilu1990• 08 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha

У мене якраз весь фейсбук - довічне ув´язнення за дискредитацію рос армії. Але між тим я не тільки за свою д*пу переживаю. А й за генофонд і демографічну ситуацію в Україні
Teonaa• 08 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
Я Портникова багато останнім часом слухала й він каже, що без гарантій НАТО до закінчення війни, хоча б часткових (на ті території, що зараз не окуповані), війна дійсно буде в тому чи іншому вигляді постійно, по рашка знатиме, що як тільки перестане - ми в НАТО, тож треба й далі хоч десь жбурляти щось, аби формально не було закінчення війни.
Так, затяжна війна видається найбезпечнішою для всіх партнерів України, які бояться ядерного зіткнення з оркостаном.
Моя єдина надія, що цей підхід зміниться так само, як змінювалися їхні попередні ’червоні лінії’, коли спочатку не давали наступальну зброю, тоді літаки, але згодом все ставало можливим.
І ще маленька надія, що Україна в решті відродить своє виробництво зброї, і нею нам не будуть вказувати як і куди стріляти. Це, до речі, і робочі місця й підтримка економіки.
В тому, що ми не тільки ядерку віддали за ’папірець’ але й традиційну зброю розбазарили й не виробляли - це не провина ані НАТО ані США.
Чому ми не робимо зброю?
Такі безрукі і неінтелектуальні? Мені здається якби була така задача, то дуже швидко наші талановиті співвідчизники винайшли супер-хіпер чіпи, шміпи, електроніку ітд ітп. Що відбувається, яка проблема почати виробництво те довбане
Ясєн пєнь, що тим що дають, ми лише обороняємося. Яка це війна? Яка перемога?
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Мозок включайте! Чого вони на Київ перли?

2021 рік антиісторична стаття про Україну, заява путіна 22 лютого, статті сучасних ідеологів росії ’ Що робити з Україною’. путін взагалі відкидає будь який прояв державності України. Для нього це колонія, яка може існувати тільки у складі його імперії. Все.
MashaizDusha• 08 июля 2023
Ответ дляlilu1990
то ви в разі поразки не плануєте жити в Україні з таким фейсбуком? Кому ви хочете таку ману небесну подарувати - жити під головорізами?
Nat-li• 08 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Та всего то: Донецкая обл, Луганская обл, Херсонская обл, Запорожская обл, Харьковскся обл, ну и Киев можно еще....
Не вся ж Украина и правда
lilu1990• 08 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
Не буде поразки. США плавно підштовхує до переговорів. Невже не зрозуміло?
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляNat-li
Не вся ж Украина и правда
Столиця = вся країна. Але для ’миротворців’ - це дрібниця
Kira2022• 08 июля 2023
Ответ дляTeonaa
Чому ми не робимо зброю?
Контролируемая, никому не надо, что бы мы принимали решения, а вот как исполнитель мы подходим.
Teonaa• 08 июля 2023
Ответ для vihola
Тобто Україна прожене парашу і там не почнуть на гризтись на цій підставі? Почнуть.
Парашенець не може жити без відчуття величі інакше в нього тоді взагалі нічого нема.
Вони срали в ямку і тішились як весь світ можуть на коліна поставити.
А коли з України їх повністю проженуть, залишиться тільки ямка.
Будуть пошуки винного.
Так їм же скажуть що всьо - всіх перебили, народ асвабаділі, і відвели собі спокійно своє гавно в стойло, додомки до мамки синачків. Назначать якусь чергову дату «день побєдьі над нацизмом» і все. І вони знов вєлікіє і магучійе
lilu1990• 08 июля 2023
Ответ дляTeonaa
Чому ми не робимо зброю?
Є виробництво і наші талановиті уже роблять. Але так роблять що... Краще промовчу
Kids Store• 08 июля 2023
Ответ дляbrenda2305
Так і є
На сьогодні ми не виробляємо навіть дрони. В у росіян їх рої цілі на фронті…і замість плану дій та плану життя, наша влада краде, немов в останній раз.

Економіку влада хоче взагалі добити своїм Гетьманцевим
Да, вместо производства дронов у них, судя по законопроэктам в военное время, другие проблемы-лекарства по рецептам, церковные праздники, однополые браки, мова, английский язык... Что угодно, только не собственное оружие. Такое чувство, что мы в ловушке и выхода не видно(
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляИрина_Б_
Можна ще статтю від липня 2021 року прочитати
lilu1990• 08 июля 2023
Ответ дляKids Store
Почитайте про лелеку. Це власне українське виробництво
Kira2022• 08 июля 2023
Ответ дляlilu1990
Я вот тоже думаю (надеюсь), что к выборам у них будет решение и это закончится, хотя бы на период долгий.
Nat-li• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Вся тема-это какой-то сплошной куриный трёп...🤦‍♀️
Teonaa• 08 июля 2023
Ответ для_Твоя_подруга
Украина не может возродить производство оружия потому, что как только будет заложен первый камень в фундамент военного завода - туда прилетит ракета(
Чого. В києві б будували, поміж Патріотами.
Ирина_Б_• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
статью чью?