лаМпочка• 08 июля 2023
Сон про рибу.
Може хтось розуміється, до чого сниться риба? Такий дурний сон… Я відкриваю рот, а там величезна риба, яку витягли і вона дуже була велика.
лаМпочка
• 08 июля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
К беременности:)
Та я не думаю) мені вже снилось багато риби бачити але небуло
А тут дурний такий сон , риба була велика і всередині в мені в роті 🫤
Чумачечая_• 08 июля 2023
Тянуть рыбу по мне к беремености ,если рыба женского рода -девочка ,если мужского к мальчику _проверено !!
Дама_с_караваем• 08 июля 2023
Ответ длялаМпочка
Ще як може бути, ви позбавитися якихось поганих почуттів. Можливо вас, щось бентежило деякий час і ви дістанете це з себе.