Не танцую- но пою• 08 июля 2023
Це модні джинси яи антитренд?
Фото 1 актуальні чи вде антитренд і актуальні лише як зара на фото 3?
Фото 3 точно актуальні, а от 1 і 2?
Я обрізала собі такі з мом від Зара молочного кольору. Ледь вільніше по нозі, але я дивлюся ніби воно якось старомодно чи ні?
Фото 3 точно актуальні, а от 1 і 2?
Телячі ніжноСті• 08 июля 2023
Ответ дляОце так цабе
Нормальные ваши и 1-2 тоже. Я ношу такие. 3 фото хорошо только очень худым и это вещь на 1 сезон
Я очень худенькая, рост 158, и фото 3 сделает из меня худого мужика алкаша.
Хорошо бы между 1-2 и фото 3.
Телячі ніжноСті• 08 июля 2023
Если вам хорошо, носите. Это всего лишь шорты. Посмотрите вокруг, кто в чем.
Виннипуховна• 08 июля 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Господи, просто шорты, какой тренд антитренд
Так на любий одяг можна сказати)) і ходити як попандопало
Не танцую- но пою
• 08 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Автор, а можно фото на вас?
Так зараз
Країна мрій• 08 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Вам бы сборник кринжевых стереотипов для дам бальзаковского возраста живущих без интернета выпускать пора
А вам пособие по вульгарным стереотипам сельских тиктокеров, в погоне за гламурной инстой. 🤦♀️
Телячі ніжноСті• 08 июля 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
фото
Обалденно.
На вас они не так как фото 1-2.
Носите. Классно.
На вас они не так как фото 1-2.
Носите. Классно.
Ms. Искренность• 08 июля 2023
Ответ дляКраїна мрій
О, то ви ще і психолог, все мимо при чому, але не зупиняйтесь, рухайтесь далі))
Ms. Искренность• 08 июля 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
фото
Нормально цілком на вас вони, не парьтесь
Проработник• 08 июля 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Не кльова жопка. Плоска
Приходиться виїзджати за рах трендів) хоч щось))
Назву трендів на попі пишете?
Чи на колінах?
Я в минулому році купила в Страдіваріусі джинсові бермуди блакитного кольору, дуже схожі на бермуди з фото 3. Модель дуже класно сіла: висока посадка на талії, широкуваті знизу, а не прямі, рвані краї і проріз на правій штанині. Такі моделі підкреслюють талію і класно сидять.
Малявка ще та• 08 июля 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Мені така резинка візуально робить пузо
Ааа,понимаю. Сама такая. Категорически высокая посадка не идёт. Только средняя. Но те, что вы показали на фото они кстати тоже с высокой посадкой
Не танцую- но пою
• 08 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Обалденно.
На вас они не так как фото 1-2.
Носите. Классно.
На вас они не так как фото 1-2.
Носите. Классно.
Дякую
Морожена_курка• 08 июля 2023
Ответ дляtereska
Киньте фото🙏 чи посилання