Пліткарка• 08 июля 2023
Як називається такий колір?
Якого кольору спортивна форма у жінки?
фан L.O.S.T.• 08 июля 2023
Ответ дляТатьяна Литвиненко
Мятный
От тільки нещолавно думала, чому колір нащивається м´ятний, якщо м´ята іншого кольору....
Пліткарка
• 08 июля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Це точно
english book• 08 июля 2023
Це тому що всі кольори зведені до каталожних стандартів. Вони мають як кодовану цифрову, так і власну назву. Назва умовна, тому що те ж зелене яблуко, чи встигла вишня, чи та ж м´ята бувають різних сортів, і відтінків.
Наприклад ми виконуємо замовлення, і замовнику потрібен певний колір. Щоб пояснити нам що саме треба, він просто називає код, і дивлячись в каталог, мы його бачимо. Розуміємо що від нас вимагають.
Бо інакше порозумітися неможливо. На фото/відео/моніторі може бути не той баланс, не те освітлення і багато різних нюансів. А каталог з кольорами один. І в нас, і в будь який країні світу. Це робиться для стандартизації і порозуміння.
english book• 08 июля 2023
Ще є нюанси під час виробництва. Наприклад колір ви вибираєте точно як захотів замовник, а при нанесенні його на матеріал, він змінюється. Бо матеріал може вносити свої корективи. Тут вже залежить від порядності.
Професіонали це розуміють, і ніколи не зроблять так. А попередять замовника, що колір потребу корекції,інакше колір не буде збігатися з каталожним.