Птица Говоруша• 08 июля 2023
Ламінат дує(((
Це вже все? Знизу якась проблема…
На привозе• 08 июля 2023
Или полы меньше мойте или тряпку, мочалку выкручивайте досуха. Ламинат вы испортили это факт.
Кружите меня,кружите• 08 июля 2023
Це реакція ламінату на вологе прибирання або щось розлили.
У нас так теж є в декількох місцях.
Саме дивне що буває бачиш ламінат в якомусь магазинчику, і ніби дешевий і вже зтертий і без цих штук, а тут постелили далеко не бюджетний, і така фігня вилізла.
Проте заспокою - якщо водою не поливати згодом трошки зменшиться і не збільшиться, у нас практично тих місць непомітно, ходимо по ньому вже 12 років, все ок.
У нас так теж є в декількох місцях.
Шиворот Навыворот• 08 июля 2023
Ой, не знаю. Були нещодавно на перегляді квартири, і наче ремонт непоганий, а в одній кімнаті таке ж з ламінатом, в інших якісь сколи, подряпини невеликі. Чоловік каже, що це ламінат неякісний🤔. У нас в квартирі ламінату 12 років, але такого і близько нема.
Секс-Бомба• 08 июля 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
У нас так теж є в декількох місцях.
В моїх батьків середньої вартості ламінат,йому байдуже.
Ми купили німецький дорогий,боюся і підлогу мити...дує тільки капля попаде.
Рожки-да-ножки• 08 июля 2023
Не залежить від вартості. Є різні класи вологостойкості ламінату.
В вас, авторе, напевне найменший клас.
Як ви проводите вологе прибирання?
В вас, авторе, напевне найменший клас.
Як ви проводите вологе прибирання?
Птица Говоруша
• 08 июля 2023
В мене приватний будинок, куплений 3 роки тому. З ремонтом. За три роки нічого не було. Це вчора