Астановитесь• 08 июля 2023

Может кто то принимал для похудения

Результат был или нет?

Заранее спасибо
Фіфачка• 08 июля 2023
Там же вказано, що це харчова добавка -- тобто по суті препарат з недоведеною ефективністю. Не вірю, що це може допомогти схуднути.
Правильне харчування, прогулянки на свіжому повітрі, обгортання і контрастний душ -- ось у таке вірю.

Опля Картопля• 08 июля 2023
Стіл №5, виключаєте випічку, жирне і смажене... Результат відмінний!!!
Тишком_нишком• 08 июля 2023
Ответ дляФіфачка
А чим обгорнутися?
Фіфачка• 08 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
А чим обгорнутися?
Мені сподобався розігріваючий крем з олією цитрусових, назви нажаль зараз не пригадаю, або будь-який антицелюлітний крем. Намазувала, обгортала стегна харчовою плівкою і виконувала домашні справи або робила нескладну зарядку. Через годину знімала і приймала душ. Ефект був помітний вже через тиждень. Щодня жовго гуляла перед сном, не їла після 19, в раціоні намагалась дотримуватися принципів здорового харчування -- без борошняного, випічки, картоплі, алкоголю, макаронів тощо. Процес зайняв два-три місяці, схудла на 11 кг без особливих зусиль і труднощів. Сподіваюся, комусь буде корисним мій досвід)
Санька-4b93• 08 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
А чим обгорнутися?
Одіялком же ж. І винчик з сиром навернути під фільм
Марічка• 08 июля 2023
Ответ дляОпля Картопля
Я прибрала хліб дріжовий і цукор ( все солодке крім трохи фруктів і ягод кожен день), за місяць мінус 6 кг. Всього 2 компонетна. В цьому місяці вже мину 1 кг стабільно.
Потужна махіна• 08 июля 2023
Ответ дляМарічка
Ого, это ж сколько вы съедали хлеба с сахаром?