Мона_Лиса• 08 июля 2023
Хочу відпочити серед лісу чи близько у Карпатах
Порадьте. Любі дівчатка. Дуже треба відпочити мозку. Переключитись від вибухів. Постійних. Їду на недільку в сторону Карпат по справах. Хто що знає підкажіть
Сиреневая цапля• 08 июля 2023
Тож не лише в Карпатах є ліс і тиша. Їдьте на Волинь, тут озера, соснові ліси, краса і затишок.
Снежнакомка• 08 июля 2023
Плануємо на Дністер, річка на межі Хмельн. та Терноп. областей.
В Картапах була в Яремче, Косові та Шешорах. Шешори - супер.
люблю_тортики• 08 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Шацькі озера - супер)
Карапулька• 08 июля 2023
Ответ дляO-Yumi
Пять дней назад вернулись из Дземброни. Невероятно красивые места, волшебные просто. Мы были в кемпинге с палатками, там и коттеджи сдаются, но в них удобно, если семьей или с друзьями, чтоб снять весь домик. Но жилья там в окрестностях много сдается самого разного...
Білий слон?
Хлопаю ресницами• 08 июля 2023
Ответ дляO-Yumi
Супер
Наче Шешори чи Мигово
Мона_Лиса
• 09 июля 2023
Ответ дляO-Yumi
Яка краса. Щось таке хочу. Вид неймовірний
САМ_ТАКОЙ• 09 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Погоджуюсь. Жили на Волині місяць на початку війни. Після вибухів, літаків і танків в Сумах потрапили як на курорт. Будинок надали родичі нашої родички і він виходив заднім двором до лісу. Ми так кайфонули і відпочили. Вражень було більше ніж від Туреччини чи Єгипту. Отримали те, що потребувала психіка - тиша і спокій.