40ка• 09 июля 2023

Вдруг вайна, а я уставшій

Мені тут в попередніх темах писали, що це нормально скидати всю відповідальність за дітей, контрацепцію і кота на жінку.
В мужчіни є місія, ані защітнікі.
Вдруг вайна, а ані уставшіє.
І ось вайна з 2014 року і що ми читаємо на форумах?
Ой яка погана влада, змушує чоловіків Україну захищати!!
Це як? Мужчіни вже не защітнікі?
Скільки на одного чоловіка, який воював/воює за Україну тих чоловіків, які вже давно втекли, хочуть втекти чи просто дали хабара воєнкому? Чи так, вдома ховаються
Ой, загадала новини про тих, які тікали за кордоно, перепливали якусь там нашу прикордонну річку. І втопилися.
Захисники, нічого не скажеш ))
Результат:
вже голосів: 61
40 (65.57%) Свій варіант
12 (19.67%) Більше 15
6 (9.84%) До 10
2 (3.28%) До 5
1 (1.64%) До 15
бобкина• 09 июля 2023
Автор, хочет срач. Не зря же она написала про 14 год и обвинение власти.
Да, автор, власть была виновата. Не простые мужики, которые не хотят идти воевать. Потому что должна была быть армия в стране, контрактная профессиональная.
автор 40ка • 09 июля 2023
Ответ дляSeehund
Автор вам никто не мешает утереть нос мужчинам, докажите свое превосходство действиями, идите в ВСУ.
Ну я ж жінка, я не защітнік це чоловіки
ElenaMari• 09 июля 2023
Ответ для40ка
Ой, зараз напишуть, що я матрьошка, а ВСІ чоловіки України такі побігли в армію, ваащє ніхто не тікав
Кто уехал получше некоторых кто в армии, мой бывший г... ещё то в армию пошёл деньги на квартиру собирает
автор 40ка • 09 июля 2023
Ответ дляElenaMari
Тільки матрьошки можуть писати про зарплати зсу
автор 40ка • 09 июля 2023
Ответ длябобкина
Ви заперечуєте, що Росія напала на нас 2014
А хто? Україна сама на себе?
Чи як там у вашій методичці?
бобкина• 09 июля 2023
Ответ для40ка
А хто? Україна сама на себе?
Чи як там у вашій методичці?
Не надо мне приписывать этот бред. И не надо перекручиивать.
Анетка• 09 июля 2023
Мене більше інше бентежить! У мого чоловіка багато знайомих , які у гарній фізичній формі, їздили на полювання і т.д., які нам здавалися тими самими захисниками! По факту, служити пішов мій чоловік, і його 2 знайомих, від яких взагалі такого не очікували. Пару чоловіків сиділи у підвалах Києва навесні минулого року, один досі з хати не виходить майже, боїться повісток, решта знаходились на західній, але потім звідти поїхали, бо боялися, що заберуть .
Страх, він такий. Чоловік мій вже прийняв їх вибір, але на початку, йому ні з ким було їхати на війну. Зате, знайшов нових друзів, побратимів ! Вони всі на одній волні, завжди є про що поговорити, розуміють один одного.
Коли скінчиться війна, у наших воїнів буде дуже багато питань до всіх! Жити як раніше, вони не будуть, уж повірте !
І краще зайвий раз їх не чіпати, бо вони нервові і дуже прямі.
Якось так )
Анетка• 09 июля 2023
Багато питань до всіх - до тих, хто крав гроші, до тих, хто не поважає військових, до зрадників і т.д.
Звичайним, порядним людям нема чого хвилюватися )
herba fresca• 09 июля 2023
Ответ для40ка
Зняти корону з чоловіків можна
Що вони всі такі апріорі захисники
Ваш муж и сын уже на фронте?
herba fresca• 09 июля 2023
Ответ для40ка
Ну я ж жінка, я не защітнік це чоловіки
Женщин много в ВСУ.
jif• 09 июля 2023
Не рахувала. Із тих, хто воює також різних знаю - хто до війни був уставший, і тих хто і до війни був справжній чоловік. А є ті, хто до війни були ніби чоловіки, але втекли нелегально в перших рядах.
автор 40ка • 09 июля 2023
Ответ дляАнетка
Якось так )
Я вас зрозуміла.
Вірю, що страшно багатьом чоловікам, вони теж люди.
Але тоді чому з них апріорі роблять таких прям хероїв і корону на голову?
Пропоную з них корони зняти )
Сподіваюся, ваш чоловік повернеться до вас цілим хоча б фізично, бо психіку йому ще відновлювати і відновлювати.
автор 40ка • 09 июля 2023
Ответ дляherba fresca
Женщин много в ВСУ.
Ну це не накладає на мене зобов´язання.
Жінки можуть йти в армію, але тільки на бажання.
Їм і так треба бути за все відповідальними
Seehund• 09 июля 2023
Ответ для40ка
Ну я ж жінка, я не защітнік це чоловіки
Ну так вы тут доказывает, что они тоже не защитники.))
Анетка• 09 июля 2023
Ответ для40ка
Я вас зрозуміла.
Пропоную з них корони зняти )
Він вже 10 місяців з нами, слава Богу вижив після тяжкого поранення ! Досі лікуємось. Довга реабілітація попереду.
автор 40ка • 09 июля 2023
Ответ дляSeehund
Скрін в студію
автор 40ка • 09 июля 2023
Ответ дляАнетка
Все буде добре. Я про здоров´я і як там заживе пораненні частини.
Спеціально в таро глянула, ну, якщо ви в таке вірите
автор 40ка • 09 июля 2023
Ответ дляjif
Знаєте, хоч я й засуджую тих, хто втік, але мені шкода і їх, і тих, хто воюють, хоч останніх більше шкода
Коли вже воно скінчиться?
Анетка• 09 июля 2023
Ответ для40ка
Дякую !
автор 40ка • 09 июля 2023
Ответ дляherba fresca
Ваш муж и сын уже на фронте?
Ну у мене ж нема чоловіка, в коментарях писали
Анетка• 09 июля 2023
Ответ для40ка
Раз вижив, значить потрібен для чогось в цьому світі ! Я в це вірю!
Він у мене найкращій !
Дуже пишаюсь ним !
herba fresca• 09 июля 2023
Ответ для40ка
Тогда понятно.
Диванная патриотка, сама на фронт не идет. Мужа и сына 18+тоже нет.

Так что можно чужих мужиков отправлять и восклицать-нуонижезащитники!
автор 40ка • 09 июля 2023
Ответ дляАнетка
Він у мене найкращій !
Дуже пишаюсь ним !
Ну будь яка жінка, у якої чоловік воїн ЗС України, тепер на голову вище інших автоматично стає.
Страшно уявити, що ви пережили, поки він повернувся
herba fresca• 09 июля 2023
Ответ для40ка
Ну це не накладає на мене зобов´язання.
По Конституции все граждане равны.
У вас одни отмазки.
автор 40ка • 09 июля 2023
Ответ дляherba fresca
По Конституции все граждане равны.
У вас одни отмазки.
Удалено администрацией...
автор 40ка • 09 июля 2023
Ответ дляherba fresca
Тогда понятно.

А вони не защитники?
Анетка• 09 июля 2023
Ответ для40ка
Я себе на голову вище не вважаю . Пережили багато, багато всього бачила в шпиталі і лікарнях ! Це важкий етап в нашому житті, але ми впоралися ! Дякую лікарям, всі вони герої для нас !!!
herba fresca• 09 июля 2023
Ответ для40ка
Удалено администрацией...
Это вы проспитесь.
И идите на фронт.

Чужие мужчины вам ничего не должны.
herba fresca• 09 июля 2023
Как обычно. У диванных патриоток наглость невероятная.

Их кто-то должен защищать.

А они дома посидят.
Molochay• 09 июля 2023
’Не, все панятна, но шо конкретно ты имела в виду’