Мені тут в попередніх темах писали, що це нормально скидати всю відповідальність за дітей, контрацепцію і кота на жінку.
В мужчіни є місія, ані защітнікі.
Вдруг вайна, а ані уставшіє.
І ось вайна з 2014 року і що ми читаємо на форумах?
Ой яка погана влада, змушує чоловіків Україну захищати!!
Це як? Мужчіни вже не защітнікі?
Скільки на одного чоловіка, який воював/воює за Україну тих чоловіків, які вже давно втекли, хочуть втекти чи просто дали хабара воєнкому? Чи так, вдома ховаються
Ой, загадала новини про тих, які тікали за кордоно, перепливали якусь там нашу прикордонну річку. І втопилися.
Захисники, нічого не скажеш ))
В мужчіни є місія, ані защітнікі.
Вдруг вайна, а ані уставшіє.
Це як? Мужчіни вже не защітнікі?
Захисники, нічого не скажеш ))
Результат:
вже голосів:
40 (65.57%)
Свій варіант
12 (19.67%)
Більше 15
6 (9.84%)
До 10
2 (3.28%)
До 5
1 (1.64%)
До 15
Ответ длябобкина
Автор, хочет срач. Не зря же она написала про 14 год и обвинение власти.
Да, автор, власть была виновата. Не простые мужики, которые не хотят идти воевать. Потому что должна была быть армия в стране, контрактная профессиональная.
Ви заперечуєте, що Росія напала на нас 2014
А хто? Україна сама на себе?
Чи як там у вашій методичці?
А хто? Україна сама на себе?
Чи як там у вашій методичці?
Мене більше інше бентежить! У мого чоловіка багато знайомих , які у гарній фізичній формі, їздили на полювання і т.д., які нам здавалися тими самими захисниками! По факту, служити пішов мій чоловік, і його 2 знайомих, від яких взагалі такого не очікували. Пару чоловіків сиділи у підвалах Києва навесні минулого року, один досі з хати не виходить майже, боїться повісток, решта знаходились на західній, але потім звідти поїхали, бо боялися, що заберуть .
Страх, він такий. Чоловік мій вже прийняв їх вибір, але на початку, йому ні з ким було їхати на війну. Зате, знайшов нових друзів, побратимів ! Вони всі на одній волні, завжди є про що поговорити, розуміють один одного.
Коли скінчиться війна, у наших воїнів буде дуже багато питань до всіх! Жити як раніше, вони не будуть, уж повірте !
І краще зайвий раз їх не чіпати, бо вони нервові і дуже прямі.
Якось так )
herba fresca• 09 июля 2023
Ответ для40ка
Зняти корону з чоловіків можна
Що вони всі такі апріорі захисники
Ваш муж и сын уже на фронте?
herba fresca• 09 июля 2023
Ответ для40ка
Ну я ж жінка, я не защітнік
це чоловіки
Женщин много в ВСУ.
Ответ дляАнетка
Якось так )
Я вас зрозуміла.
Вірю, що страшно багатьом чоловікам, вони теж люди.
Але тоді чому з них апріорі роблять таких прям хероїв і корону на голову?
Пропоную з них корони зняти )
Сподіваюся, ваш чоловік повернеться до вас цілим хоча б фізично, бо психіку йому ще відновлювати і відновлювати.
Пропоную з них корони зняти )
Ответ для40ка
Я вас зрозуміла.
Пропоную з них корони зняти )
Він вже 10 місяців з нами, слава Богу вижив після тяжкого поранення ! Досі лікуємось. Довга реабілітація попереду.
Ответ дляjif
Не рахувала. Із тих, хто воює також різних знаю - хто до війни був уставший, і тих хто і до війни був справжній чоловік. А є ті, хто до війни були ніби чоловіки, але втекли нелегально в перших рядах.
Знаєте, хоч я й засуджую тих, хто втік, але мені шкода і їх, і тих, хто воюють, хоч останніх більше шкода
Коли вже воно скінчиться?
herba fresca• 09 июля 2023
Ответ для40ка
Ну у мене ж нема чоловіка, в коментарях писали
Тогда понятно.
Диванная патриотка, сама на фронт не идет. Мужа и сына 18+тоже нет.
Так что можно чужих мужиков отправлять и восклицать-нуонижезащитники!
Ответ дляАнетка
Раз вижив, значить потрібен для чогось в цьому світі ! Я в це вірю!
Він у мене найкращій !
Дуже пишаюсь ним
!
Він у мене найкращій !
Дуже пишаюсь ним
!
Ну будь яка жінка, у якої чоловік воїн ЗС України, тепер на голову вище інших автоматично стає.
Страшно уявити, що ви пережили, поки він повернувся
herba fresca• 09 июля 2023
Ответ для40ка
Ну це не накладає на мене зобов´язання.
Жінки можуть йти в армію, але тільки на бажання.
Їм і так треба бути за все відповідальними
По Конституции все граждане равны.
У вас одни отмазки.
Ответ для40ка
Я себе на голову вище не вважаю . Пережили багато, багато всього бачила в шпиталі і лікарнях ! Це важкий етап в нашому житті, але ми впоралися ! Дякую лікарям, всі вони герої для нас !!!
herba fresca• 09 июля 2023
Ответ для40ка
Удалено администрацией...
Это вы проспитесь.
И идите на фронт.
Чужие мужчины вам ничего не должны.
И идите на фронт.
Чужие мужчины вам ничего не должны.
herba fresca• 09 июля 2023
Как обычно. У диванных патриоток наглость невероятная.
Их кто-то должен защищать.
А они дома посидят.
Их кто-то должен защищать.
А они дома посидят.