Соображалочка• 09 июля 2023
На чем лучше жарить: подсолнечное масло или смалец?
Білка в колесі• 09 июля 2023
Ну я люблю більше смалець. Тому на ньому 😌 а так, смажте так, як вам більше смакує)
Ухахайкина• 09 июля 2023
Что вам больше нравится
Я на рапсовом жарю.
На смальце вообще не могу. Мне воняет очень
К примеру оладки и сырники на кокосовом.
Я на рапсовом жарю.
Прокачую сідниці• 09 июля 2023
Лучше - на сухой сковородке:)
Но я жарю на раст масле, от смальца у меня очень сильно болит желудок
КликОЛЬКА• 09 июля 2023
Полезнее на смальце, но он воняет. Потому оливковое, кокос, как пример. Почитайте о полиненасыщенных жирах
Кокосиха• 09 июля 2023
Ну, если у есть запасной ЖКТ, то жарьте на смальце.
А желательно вообще не жарить.
Освічую темряву• 09 июля 2023
На смальці. При смаженні на ньому виділяється набагато менше шкідливих речовин, ніж при смаженні на соняшниковій ( це пов´язано з різною температурою плавління цих жирів). Можете ще смажити на кокосовому маслі або на топленому маслі.
Уси Пуси• 09 июля 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Лучше - на сухой сковородке:)
взагалі не краще на сухій сковородц, жир захищає продукти від високих температур, так само як сковороди від перенагрівання. Питання в тому, що це має бути підходящий для цього жир. Топлений тваринний як раз він. Гхі, яловичий, баранячий, на крайняк свинячий, хоча якщо своя свиня овочами-зеленню вгодована, то і так супер