Соображалочка• 09 июля 2023

На чем лучше жарить: подсолнечное масло или смалец?

Тріль!• 09 июля 2023
Смалец, в подсолнечном много омеги6

Мао_Мяо• 09 июля 2023
Как вам больше нравится. Мне на смальце воняет .
Білка в колесі• 09 июля 2023
Ну я люблю більше смалець. Тому на ньому 😌 а так, смажте так, як вам більше смакує)
Как_б_не_так• 09 июля 2023
Ответ дляТріль!
Смалец, в подсолнечном много омеги6
Вы это серьезно?
Ухахайкина• 09 июля 2023
Что вам больше нравится

Я на рапсовом жарю.
На смальце вообще не могу. Мне воняет очень

К примеру оладки и сырники на кокосовом.
Тріль!• 09 июля 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Вы это серьезно?
Рили
Чарівна патика• 09 июля 2023
Я на кукурудзяній смажу

Прокачую сідниці• 09 июля 2023
Лучше - на сухой сковородке:)
Но я жарю на раст масле, от смальца у меня очень сильно болит желудок
ПочтальЁнша• 09 июля 2023
Все готовлю на кокосовом.
КликОЛЬКА• 09 июля 2023
Полезнее на смальце, но он воняет. Потому оливковое, кокос, как пример. Почитайте о полиненасыщенных жирах
lisa2101• 09 июля 2023
Единственное, что могу подарить на смальце - деруны. На подсолнечном такой хрустящей корочки не получается.
Кокосиха• 09 июля 2023
Ну, если у есть запасной ЖКТ, то жарьте на смальце.
А желательно вообще не жарить.
Майструю крила• 09 июля 2023
Масло. Смалец воняет
Угадайс• 09 июля 2023
На топленом сливочном ГХИ полезно
Хропочка з гривкою• 09 июля 2023
Только на сухой сковороде.
Правильная посуда должна быть!
Йцфыяч• 09 июля 2023
Тільки смалець, говяжий жир. Всі рослинні оліі - отрава (крім оливкової, там не так багато Пнжк) кокосове теж норм
Освічую темряву• 09 июля 2023
На смальці. При смаженні на ньому виділяється набагато менше шкідливих речовин, ніж при смаженні на соняшниковій ( це пов´язано з різною температурою плавління цих жирів). Можете ще смажити на кокосовому маслі або на топленому маслі.
Уси Пуси• 09 июля 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Лучше - на сухой сковородке:)
взагалі не краще на сухій сковородц, жир захищає продукти від високих температур, так само як сковороди від перенагрівання. Питання в тому, що це має бути підходящий для цього жир. Топлений тваринний як раз він. Гхі, яловичий, баранячий, на крайняк свинячий, хоча якщо своя свиня овочами-зеленню вгодована, то і так супер