lilul990• Изменено вчера в 23:38

Бєларуси расхрабрились і готують напад?

Можливий наступ з Білорусі, — Зеленський.

«Ми продовжуємо фіксувати спроби рф ще більше втягнути Білорусь у війну проти України. Відбулися контакти між російською стороною та Лукашенком. росія розглядає плани операцій у напрямках на південь і на північ від території Білорусі — або проти Чернігівсько-Київського напрямку в Україні, або проти однієї з країн НАТО — саме з території Білорусі».

Я ставлю на провокацію/окупацію якоїсь умовної Нарви. Занадто багато там агентів рашки собралось
Несу добро людям• вчера в 23:39
Не расхрабрились, а пукин заставляет.

Где тут 0?• вчера в 23:39
Или Зе хочется попугать
ХвостПистолетом• вчера в 23:39
Знов Шацькі озера в прольоті
Эт вернячОк• вчера в 23:45
Глибоко занепокоєна
Prervana• вчера в 23:47
Где-то на западе полезут, чтобы транспортные пути перекрыть. На Киев им смысла нет
автор lilul990 • вчера в 23:51
Путають сліди.
Teonaa• вчера в 23:51
Лукашенка мій кумир. Він хитрий і слизький, він не дасть свою державу цьому уроду. Ну от талант у нього - ухилитися і не зробити те, що він від нього хоче

Зупка_цем• вчера в 23:52
Ответ дляГде тут 0?
Или Зе хочется попугать
Вот тоже интересно. Перед полномасшабкой говорили шашлыки жарить, а тут разгоняют
автор lilul990 • вчера в 23:52
Ответ дляTeonaa
Може і дать під 100процентні гарантії шо буде як в криму
ХвостПистолетом• вчера в 23:53
Ответ дляPrervana
Тільки чогось біля Чернігова стоять
Ду да ду да ду• вчера в 23:53
Надеюсь на Польшу
автор lilul990 • вчера в 23:54
Ответ дляДу да ду да ду
Надеюсь на Польшу
Ви надієтесь на польшу?
Ду да ду да ду• вчера в 23:54
Ответ дляlilul990
Ви надієтесь на польшу?
Надеюсь что нападение будет на Польшу
А не на Украину
Ангел-предохранитель• вчера в 23:59
Значит на прошлой неделе обещали мир, на этой наступление из беларусии, значит на следующей ядерка по расписанию.
автор lilul990 • сегодня в 00:10
Ответ дляАнгел-предохранитель
Думаю ядєрка коли путін догадається шо він лох пєдальний
Бринзолетта• сегодня в 00:57
Ответ дляPrervana
Поки не окупована Молдова - нема сенсу, зашмаркаються. А от в сторону країн Балтії запросто , Сувалки теж...
Бринзолетта• 2 часа назад
Ответ дляTeonaa
Що воно не дасть? весь білоруський кабмін кацапський, економіка інтегрована в кацапську, керівників областей без погодження в Москві ніхто не призначить. Генштаб - одні кацапи і працює під керівництвом гш росії....
Ухилитися від своїх сцяк проти вітру хіба може. Білоруські спецназівці орудували на Київщині і Херсонщині, правда, в кацапських мундирах. Хлопці з батальйону Кастуся Каліновського виловлювали і відстрілювали їх, як псів скажених. Просто Путіну поки що невигідно відверто їх гнати на війну
успокойте_Меня• 1 час назад
Ответ дляХвостПистолетом
Тільки чогось біля Чернігова стоять
А должны открыть границы?