Кокосиха• 09 июля 2023
Где в Яремче купить шорты? Есть ли вещевой рынок хотя бы?
Дадосвидания• 09 июля 2023
навпроти вокзалу через дорогу є магазин одягу, там і дитяче, і доросле є. Шорти теж. Була минулого тижня там.
Магазин Одежды И Обуви АНДІ - в гуглі забийте
Кокосиха
• 09 июля 2023
Ответ дляДадосвидания
Спасибо!
Брюлик в стразах• 09 июля 2023
Ответ дляДадосвидания
а поїсти де порадите? варенична напроти вокзалу нормальна?
Дадосвидания• 09 июля 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
там не були. Якщо вам недорого, смачно, але без пафосу - Коломийка і Затишок, вони в 5хв від вокзалу теж. От реально там смачно і ціни демократичні!
Я і 2 дітей обідали на 300-400грн. Ціни смішні (все практично до 100грн - пюре 30-40, відбивна 55-65грн, в Затишку дуже смачний бограч за 100грн рекомендую, солянка за 90грн у коломийці - супер)), але там і люди зажди є, навіть місцеві. Іноді треба стіл почекати поки звільниться.
Брюлик в стразах• 09 июля 2023
Ответ дляДадосвидания
дякую!