Володарка мрій• 09 июля 2023

На скільки важливий колір підлоги? І дорога плитка? Чи потрібно гнатися за бренд

Та плитка що радить плиточник Парадіж, Тубадзін , (польська) то вони всі дорогі
1 метр 1000 грн
Я шукаю 60*60 см
Мені потрібно дуже багато… 150 м кв підлоги кухня та коридор
Я ось хочу шоб все було ідеально.. але так виходить дуже дорого, якшо кожну дрібницю вибирати з найдорожчого і найкращого
Санта Барбара• 09 июля 2023
Підлога займає велику площу, тому створює базу і основний настрій вдома (як для мене). І ви її точно не будете переробляти. Тому мабуть варто взяти щось краще
Гидроусилитель руля• 09 июля 2023
Мы выбирали то что нравится и то что хотелось.

Если вам понравится не то что плиточники советует то надо брать то что нравится.
Зубная фея• 09 июля 2023
Колір важливий, бо правда весь час це будете бачити, ну і не змінювати багато років. Якість важлива, щоб не довелося переробляти покоцане.
Бренд - не важливий, але часто це якась гарантія якості.
І питання: а навіщо вам 150квм плитки? Це нежитлове приміщення?
Десь так, але...• 09 июля 2023
150 це ж квартира ціла велика?))
Ви всю плиткою будете застеляти ?
ХвостПистолетом• 09 июля 2023
У меня доска польский Церрад,г-но ужасное.
Лучше бы обычный Церсанит положила,точно не хуже,и в половину дешевле .
Столічна штучка• 09 июля 2023
Если вам хватило на домик, в котором только кухня и коридор 150квадратов, то неужели стоит вопрос плитки по тыс грн...
Плету интриги• 09 июля 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Меня тоже церрад не впечатлил,под дерево
автор Володарка мрій • 09 июля 2023
Ответ дляПлету интриги
О а я як раз церрад і вибирала
Дякую що написали яка серія у вас?
Плету интриги• 09 июля 2023
Ответ дляВолодарка мрій
О а я як раз церрад і вибирала
Дякую що написали яка серія у вас?
Не помню уже,а-ля паркетная доска
Плету интриги• 09 июля 2023
Ответ дляВолодарка мрій
О а я як раз церрад і вибирала
Дякую що написали яка серія у вас?
Фото
автор Володарка мрій • 09 июля 2023
Ответ дляПлету интриги
Фото
Короче нема сенсу переплачуваьт за бренд
Плету интриги• 09 июля 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Да
И пересмотреть вручную ваш обьем плитки на неровность нереально
Я могла взять подобную церсанит почти в два раза дешевле
автор Володарка мрій • 09 июля 2023
Ответ дляПлету интриги
Да
Та да
Я не зможу переглянутт якість плитки вручну
Але ж вона не вийде мені в 3 дорого всерівно?
Плету интриги• 09 июля 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Та да
В смысле?на сколько больше надо купить от реального обьема?
Вы точно хотите весь этаж в плитку?