Амелі на мілені• сегодня в 16:49

Я три роки збирала кошти, щоб поїхати з дітьми на море, але чоловік

вирішив, що ці кошти мають піти йому оплату лікування зубів !
І все б нічого (звісно, одна родина і маємо підтримувати одне одного), проте є АЛЕ: ми заробляємо однаково, я весь цей час економила на собі, нікуди не ходила і не їздила (буквально робота-дім-раз на тиждень парк), відкладала кожну вільну копійку. Чоловік про це прекрасно знав і перший час навіть підтримував, казав, що допоможе і дещо докладе зі своєї зарплатні, коли вирішимо поїхати.
І ось настало те літо, коли я можу взяти відпустку, у дітей канікули і потрібна сума нарешті зібрана.
Чоловік почав обурюватись, що я думаю лише про СЕБЕ, і замість моря маю віддати йому кошти, адже в нього багато проблем з зубами, треба лікувати і встановлювати імпланти. Він елементарно ніколи не дотримується правил гігієни: чистить зуби раз на день, буває що навіть раз на декілька днів. І дивується, чому у нього пів щелепи з проблемами!
До цього сім років тому він вирішив купити авто (хоча потреби гострої в ньому не було), взяв усі кошти, які були відкладені і поставив перед фактом, що він пізніше заробить і докладе назад (це теж були кошти на море). Звісно, нічого він назад не поклав.
Ок, авто це покупка для родини. Я змирилась, що тих грошей не побачу.
Але зараз ! Чому ми з дітьми маємо жертвувати своїм відпочинком, якщо я обмежувала себе, аби відкласти кошти. Для мене це досить велика сума. Діти ростуть, лише школа/дім/інколи дача.
Розсудіть, хто правий, хто ні. І як мені діяти? Як розмовляти з чоловіком?
Зробіть вибір:
вже голосів: 236
Я права
Чоловік правий
Результат
ЧорноброваЯ• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
Я йому так і сказала, що нехай робить у розстрочку, можна й на рік взяти. Але ж його позиція: «я братиму розстрочку в той час, коли ти будеш розважатись і витрачати кошти на відпочинку» 🤯
Вы тролль? Не верю, что таким дебилам рожают, еще и нескольких

Божа кульбабка• 1 час назад
Автор, ви і заробляєте і витрачаєте зі своїх зарплат однаково на родину?
Ви збирали саме зі своєї зарплати на відпочинок, чи з суми двох?
Чи можна досягти компромісу, щоб і ви відпочили за менші кошти і чоловік зміг почати лікувати зуби?
На місці дітей, в пріоритеті б у мене були гарні стосунки між батьками ніж дорогий відпочинок
Ро30BbIu_CJIoHuK• 1 час назад
Ответ дляМалая Налегке
Ну да, зате на пенсії (якщо до неї доживемо) думати, а я чай пила з печеньками, а сусідка Маня без печеньок (образно). Зате сусідка Маня класно відпочивала кілька разів.
ПС Якщо стоїть питання супер-пупер кросівок з 150 доларів, то я походжу в ноунеймі за 30 (зараз ходжу), а різницю відкладу на оллінклюзів в Туреччині чи ще деінде. Чоловік міг би відкласти на зуби.
На пенсії пригадувати, як відпочивав в олінклюзиві? ну такі собі спогади...
КонхфЭдкаТузик• 1 час назад
Ответ дляЛетала_НаМетле
а дети получают здоровье только на море и олинклюзиве??
А Ви сумніваєтесь? Саме так)))) кілька днів раз на 3 роки))))
Малая Налегке• 1 час назад
Ответ дляЧорноброваЯ
Рожають. Особливо в 19-20 по зальоту. Я таких, наприклад, знаю. Може є й інші варіанти.
КонхфЭдкаТузик• 1 час назад
Ответ дляпостою_послушаю
Даже если так. Они дети, и они рады всему. Но есть еще Вы, и Вы хотите на море! Почему это его не волнует?
Тут більше питання, чому автор прикриває дітьми своє власне бажання ’хочу на море’, а не напише це відверто
Малая Налегке• 1 час назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Що таке ’образно’ Ви розумієте?
Але ж у вас зовсім інші мірки відпочинку, ви на нього не збираєте, гроші є - оп відпочинок. Не у всіх так. З таким чоловіком Авторка може взагалі без спогадів про будь-який відпочинок залишитися, а бутерброди і покривалко на річці - то не відпочинок.

ПС за 9-10 ночей на олл в Туреччині ми маємо 3-4 екскурсії. Чим не спогади?
КонхфЭдкаТузик• 1 час назад
Ответ дляМалая Налегке
Такі люди не мають права на відпочинок?
Якщо ж чіплятися до слова ’діти’ типу нашо народжувала кілька, то іноді ці кілька приходять одразу
Мають, чому ні? Просто треба співставляти з реаліями чи можливостями. Ну і 3 роки собі відмовляти в усьому, щоб пару днів в олл побути - це не про відпочинок
Малая Налегке• 1 час назад
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А діти не можуть хотіти? Зрозуміло, що їм вже не по 3 роки.

КонхфЭдкаТузик• 1 час назад
Ответ дляМалая Налегке
З папкою їм не пощастило, який живе одним моментом.
А ще більше- з мамкою, котра вибрала такого папку їм
Малая Налегке• 1 час назад
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ну, не пару, а тиждень, а може й більше, хтозна.
Авторка і співставила: 3 роки відкладала. Ще й на допомогучоловіка розраховувала, а воно он як. Відмовляти в усьому - це купити кросівки на знижках? То ж не боса. Це її приклад.
Малая Налегке• 1 час назад
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ой, ну куда ж без білого пальта на Порадниці. Ви ж вибрали найкращого Життя з ним вже прожили (років до 70), пуд солі з´їли?
автор Амелі на мілені • 57 минут назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
не сходиться) по 80-100 євро 3 роки це мінімум 2880.
Ок а з собою взяти треба гроші? Чи на усі купити тур?
Йосип_молодий• 42 минуты назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А мені навпаки здається, що дивна автор. У чоловіка з зубами проблеми, а їй треба в олінклюзів я такого не розумію. Ми з чоловіком родина, а не чужі люди. Для мене це сюрреалістична ситуація.
а те що чоловік систематично сам зробив цю проблєму не рахується? Чи автор повинна була йому силоміць зуби чистити та за ручку до лікаря водити?
Дорослий мужик, хай сам вирішує цю проблему. Це не невиліковна хвороба, щоб автор мала жертвувати відпочинком дітей
Квітка папороті• 39 минут назад
Ответ дляДама_с_караваем
При одинаковых зароботках, один может позволить себе делать заначки, а второй нет - это как? Может заначки получаются за счёт того, что другой закрывает основные траты на семью.
Волшебное умозаключение
Замулена ріка• 35 минут назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Чесно, я не бачу сенсу в відпочинку на морі, коли на цей відпочинок треба збирати кілька років, при цьому ще маючи пробоеми зі здоров´ям у члена сім´ї ну який тут відпочинок
Ну ці проблеми не в один день зʼявилися
Можна було не доводити вже до того стану, коли треба імплантат
І навряд чи вони чоловіку автора по карману, якщо зароблять вони однаково, але на море автор три роки відкладала гроші.
А чоловік не по заробленим грошам живе скоріш всього
Замулена ріка• 32 минуты назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Проблеми з зубами не за один день виникають
Чоловік автора не мала дитина, гроші заробляє теж
Тож можна було лікувати зуби з самого початку, коли тільки починається карієс, а не доводити до імплантатів
Замулена ріка• 31 минуту назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ні, до ментального здоров´я і розвитку це теж не має абсолютно ніякого відношення.
Річки вистачить
Головне татку імпланти поставити
П. С. Сарказм
Замулена ріка• 24 минуты назад
Ответ длялюблю_тортики
Ну молодцы. У нас есть САМА, бо муж 1,5 не работает. Подтаксовывает на сигареты и пиво. Семью тяну я, я собираю себе на авто. А он тоже уже ручки хочет протянуть к деньгам, свою машину обновить. К которой меня не подпускает за руль. За ремонт, я должна деньгами ему заплатить, иначе ж он теряет типа рабочие дни.
Так какие МЫ могут быть здесь?
Чого ви з ним живете?
Це ж треш якийсь
Здорового бугая годувати ще і претензії слухати

Замулена ріка• 22 минуты назад
Ответ длялюблю_тортики
А куда его спустя 26 лет, на свалку? Он же не всю жизнь таким был. Фигня такая сейчас стала с работой.
Да и квартиру жаба давить менять. Новенький новострой, дети практически разъехались
Роботи зараз як ніколи
На ринку не хватка кадрів страшна
Чи він не признаний начальник?
Пухнасті штани• 16 минут назад
Ответ дляАмелі на мілені
а скільки він відклав за цей час грошей?
Замулена ріка• 15 минут назад
Ответ дляАмелі на мілені
Це не я писала !
У нас бюджет до 2500
Скільки у вас дітей?
Бо я вдвох з донькою
Правда донька доросла, тобто відпочиваємо двоє дорослих
Я не відкладаю три роки на олл, можу з однієї зп на відпочинок полетіти
Але за 2500 євро я не відпочиваю
Мене жаба задавить
Хоча може у вас троє дітей
Тоді так, сума буде значна
Пухнасті штани• 14 минут назад
Ответ дляАмелі на мілені
Сума для нашої родини суттєва. Я хочу повезти дітей в готель олл інклюзив, щоб не думати про те, куди піти поїсти і не стояти біля плити. Щоб були нормальні умови, розваги для дітей. А це в сезон вартує не малих коштів.
суму скажіть, ми ж не заберемо їх у вас.
Штора с кисточкой• 13 минут назад
У вас общий бюджет, у каждого свои деньги или его - общие, а ваши - личные?
Продаю витрішки• 13 минут назад
Ответ дляНехай щастить
А він чому не відкладав на зуби і не дбав? Скажіть, що море це теж здоров´я дітей. На зуби хай збирає.Після моря скажіть що постараєтесь йому допомогти.
Какое здоровье от моря?
Пухнасті штани• 11 минут назад
Ответ дляАмелі на мілені
Це не я писала !
У нас бюджет до 2500
навіщо брати такий дорогий тур якщо можна в той самий готель чи ще й кращий за меншу суму але наприклад в кінці травня, і людей менше і ще й гроші залишаться вам на косметику.
Штора с кисточкой• 10 минут назад
Ответ дляАмелі на мілені
В тому то й ситуація, що ні ! Аби у мене був гарний заробіток я б не переживала так. Але коли щомісяця відкладаєш по 80-100 євро - дуже важко та довго збираються гроші.
В среднем по 90 евро, 36 месяцев, 3200+ евро. Ну да, неплохой отдых может быть
Украиночка• 8 минут назад
А куди ви збирались ?
В Одесу?
Чи чоловік виіздний ?

Я теж чищу зуби раз на день,а треба три рази на день?
Замулена ріка• 7 минут назад
Ответ дляШтора с кисточкой
Автор не сказала скільки в неї дітей і якого віку
Та ж туреччина зараз якихось не розумних грошей вартує
Замулена ріка• 5 минут назад
Ответ дляУкраиночка
А куди ви збирались ?
В Одесу?
Чи чоловік виіздний ?

Автор з дітьми тільки збирається відпочивати, без чоловіка
Одеса точно не найкращий варіант для відпочинку зараз
Який день там тривога цілодобово вже?