Живчик-счастливчик• сегодня в 10:06

Бачили вже відео із Зеленський, що був присутній на параді у Франції

Українські військові взяли участь у параді до дня взяття Бастилії у Франції. Зеля на відео проживає свої найкращі часи, , коли в Україні люди під обстрілами та постійній війні. Ціни космічні, простий люд зубожіє, а він знов поїхав у турне....
ЗдохниПуйло• сегодня в 12:56
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Дуже багато агресії та зневаги до інших в ваших коментарях. Подивіться на свої відповіді, ви стараєтеся всім позакривати рота, до чого це все? Йде обговорення теми, до чого ваші постійні негативні коментарі? Ви бот?
Щось ви бистро здулись, вкидик зробили і пропали, мало фєдєрасток набігло, не ваш контингент?

Встидаюся запитать• сегодня в 13:03
Ответ дляЗдохниПуйло
Це у нас, у вас плєшиве
Ну вам виднее, конечно
Бяки-козяки• сегодня в 13:34
Ответ дляКошкинДом
Я з України, і мені в радість, і мені не пофіг. Може тому, що я на відміну від вас, непересічна?)
В такому випадку, якщо ви дійсно з України, ви не пересічна, ви чудова на всю голову
Дона Ко Ко• 2 часа назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
А у? Так файно починала і шо? Авторша, ви строчите нову тему в пошуку вузькочолих соратниць?
Удалено администрацией...
Там-тарарам• 2 часа назад
Так это ещё во вторник было
Вельми шановна• 1 час назад
Ответ дляДонька подруги
Заманало уже это слепое подобострастие Западу.. Гамно там жизнь, наша культура намного лучше, нехер туда стремиться. Если что-то нравится в западном стиле жизни - просто внедряем у себя и всё.
Вам тапки прилетят. Но я очень с вами согласна. Почему не брать лучшее оттуда, сохраняя свое лучшее. Нет же
Вельми шановна• 1 час назад
Ответ дляВимагаю спілкування
Нормальне життя, без війни. Я такого португальця зустрічала. Спитав мене, а що ще йде війна. Щаслива людина. Їм це нецікаво.
Так во всех странах. Абсолютно во всех. У них свои жизни
Не соромлюсь• 1 час назад
Ответ дляВишиванка
Не факт, что они прям в Краматорске были бы, если б не на параде.
А напоминать Европе, что мы все ещё воюем, увы, порой надо. Я как раз во Франции. Есть люди, которые интересуются, их не много. А те, кто ’не интересуется политикой’ могут запросто спросить, закончилась ли у нас уже война.
рота почетного караула - или красиво караулит или красиво марширует. Их специально дрессируют.
Ни то ни то в Краматорске не надо.
Колдунья-вещунья• 36 минут назад
Ответ дляДона Ко Ко
Удалено администрацией...
Щоб вас, сєпарюг і ждуніх тут чмирити, бо ви вже порадницю перетворили на збіговисько вузькочолих ждуніх, хто, як не я

Колдунья-вещунья• 35 минут назад
Ответ дляДона Ко Ко
Удалено администрацией...
Тоді, коли здохне останній сєпар і ждун разом з плєшивим, ну ви цього не побачите,Так підходить?