Скромняшка• 09 июля 2023

Сегодня удалила зуб мудрости

После выхода из клиники, была просто жуткая боль, жить не хотелось, текла кровь со рта, чтоб облегчить состояние, сплевывала по чуть-чуть на салфетку.
Швы наложили на рану.
Сейчас стало полегче, заглянула, не вижу темно-красного сгустка, как здесь писали.
Просто розовая кожа, у меня уже паника, завтра ехать к врачу пусть смотрит?
Стоматолог попался не очень, никаких рекомендаций не дал вообще, просто сказал не принимать пищу 2 часа и через неделю снять швы.(((
Кили и Манджаро• 09 июля 2023
Два тижні тому теж вирвала.
На наступний день напухла щока як в хом´яка, а потім ще й синяк з´явився. Легше стало десь на 4 день

120-120-120 (не худею)• 09 июля 2023
Ну а що ще?Я виривала всі 4 правда окремо,те саме.Шви через неділю,заживало місяць.
Весела пiсенька• 09 июля 2023
Так у вас знеболювальне після видалення ще години 2 має діяти. А після того мали бути виписані ліки - знеболювальні і протизапальні антибіотики. У мене так було. Перший раз щока не опухла, другий опухла.
Біток чи ефір?• 09 июля 2023
Який ви хочете побачити згусток, якщо вам зашили рану? Все буде добре, набряк може триматись 2-3 дні. Знеболююче пийте по ситуації.
автор Скромняшка • 09 июля 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Я за те, що міг згусток випасти?
Дивлюсь в дзеркало, там стягнута нитками лунка, і все..
автор Скромняшка • 09 июля 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Воно перестало діяти хвилин вже через 20, як вийшла (((
Біток чи ефір?• 09 июля 2023
Ответ дляСкромняшка
Я за те, що міг згусток випасти?
Згусток всередині, під швами

автор Скромняшка • 09 июля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Фуууууух, накрутила вже себе! Дякую за цю відповідь!
автор Скромняшка • 09 июля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Згусток всередині, під швами
Тепер зрозуміло, дякую! Слава Богу)
Біток чи ефір?• 09 июля 2023
Ответ дляСкромняшка
Гарячого не їжте і не пийте 2 дні, бо це може посилити набряк, і кровити
автор Скромняшка • 09 июля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Дякую) варто може відпроситися завтра з роботи чи взяти лікарняний, як думаєте?
Сунуся в чужі справи• 09 июля 2023
Так у вас ушита лунка, какой сгусток?!?
120-120-120 (не худею)• 09 июля 2023
Ответ дляСкромняшка
Я за те, що міг згусток випасти?
Поняття не маю,я навіть таким не цікавилася,нащо мені це.
Біток чи ефір?• 09 июля 2023
Ответ дляСкромняшка
Тепер зрозуміло, дякую! Слава Богу)
Якщо у вас було планове видалення, то нічого, крім знеболюючих, приймати не потрібно. І то, ситуативно. Якщо не болить, то і їх не треба
Гарачий Чокалад• 09 июля 2023
Жах, співчуваю. Мені на минулому тижні видалили верхній, шви не накладали, заклали ліки у рану. Взагалі без проблем. Трохи дискомфорт був лише перший день, і все. А вам прописували антибіотик? Обезбол?
Біток чи ефір?• 09 июля 2023
Ответ дляСкромняшка
Все залежить від вашого самопочуття. Якщо ж можливість побути дома, то варто нею скористатись. Зуб, я так розумію, нижній? Тоді завтра буде набряк
Біток чи ефір?• 09 июля 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Антибіотик потрібен тільки, якщо там був ексудат або гній, або важке травматичне видалення. В решті випадків показів до антибіотиків немає.
Гарачий Чокалад• 09 июля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Ну я ж не лікар, виконувала рекомендацію фахівця, якому довіряю
автор Скромняшка • 09 июля 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Так у вас ушита лунка, какой сгусток?!?
Не разбираюсь в этом, от слова «совсем» не врач

автор Скромняшка • 09 июля 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Так, Німесил та амоксиклав
автор Скромняшка • 09 июля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Нижній лівий
Гарачий Чокалад• 09 июля 2023
Ответ дляСкромняшка
Так, Німесил та амоксиклав
Тримайтеся, хай скоріше все загоється 🌷
Біток чи ефір?• 09 июля 2023
Ответ дляСкромняшка
Нижній лівий
Все буде добре. Можете прикладати холод, це зменшить біль і розвиток набряку
автор Скромняшка • 09 июля 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Тримайтеся, хай скоріше все загоється 🌷
Дякую Вам 😘
Сунуся в чужі справи• 09 июля 2023
Ответ дляСкромняшка
Ну смотрите, зуб удалили, осталась лунка. Если её не трогали, там будет сгусток и вы его можете увидеть. Его нельзя трогать, нельзя полоскать. Так? Так. А если зуб удалили и лунку ушли, то вы сгусток и дырку не увидете. Вот и всё. Вы говорите вам зашили, значит не увидите его. Вам нужен сейчас покой, не пить и не есть горячего и холодного. Не принимать горячих ванн и прочего. Не кушать на сторону, где удаляли. Если болит, нимесил можно.Можно приложить холод, можно ванночки с хлоргексидином.
Прагматик флегма• 09 июля 2023
Неделю назад, в хорошей клинике последнюю уже 8 со швами- обязательно 5 дней антибиотика, 5 дней нимесила. вообще сейчас не беспокоило.
Три предыдущих без антибиотика, но все с нимесилом . и рекомендации конечно
Прагматик флегма• 09 июля 2023
С трубочки не пить, нельзя горячее,, 5 дней нельзя физнагрузки, спать не на этой стороне, ванночки , но не полоскать, а аккуратно перекатывать
Прагматик флегма• 09 июля 2023
Ответ дляСкромняшка
Да, завтра раздует, холод прикладываете
Прагматик флегма• 09 июля 2023
Ответ дляСкромняшка
Нижній лівий
У меня такой отек был, что из дома выйти не могла, но мне врач так и сказал, что с этим будет отек, с предыдущими 3 не было, но они уже прорезались, этот из десны доставали, нерв рядом .
Нічого вдягти• 09 июля 2023
Теж нещодавно видаляла два,
Рекомендації, відмінні від загальноприйнятих-шість днів рідка негаряча їжа, не роздивлятися і не демонструвати рану 😁
Перша ніч, звичайно, ух