ЯблокоРаздора• 10 июля 2023
А ваші діти дивляться мультики?
В мене дитина зовсім не дивиться мультики, ніякі.
Хтось скаже, що тут поганого, але ж я сама вдома з двома дітьми, чоловік з роботи приходить дуже пізно. Мені треба робити якісь хатні справи, прибирати, готувати, а дитина постійно на руках, іграшками теж майже не грається, все набридає за хвилину. Книжечки їй різні купляла, теж не надовго, бізіборд…Можу їй нарізати фрукти, ягоди, але того вистачає хвилин на 10 і знов бери на руки. Денний сон спить тільки зі мною поруч, якщо я встаю, то і вона прокидається майже одразу
У кого так само дитина зовсім не любить мультики, які у вас лайфхаки, щоб дитина сама з собою провела хоч півгодини
Миссис Буркул• 10 июля 2023
Аналогично. Помогает старшая сестра ее. Когда история была такая же с первым ребенком, плакал и ждал меня.
Корсет_на_шурупах• 10 июля 2023
Якщо дитина на руках, то вона маленька
В такому віці моїм не ставила мультики
ЯблокоРаздора
• 10 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Який вік дитини?
1,2
Молодший в такому віці сидів зі мною на кухні спокійно в стільчику і я йому вмикала мультики поки готувала
Фима Собак• 10 июля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
1,2
Не всі діти однакові
ЯблокоРаздора
• 10 июля 2023
Ответ длямиссДавеча
Так дитина маленька мабуть, років з 3-4 самі граються
Молодший в такому віці сидів зі мною на кухні спокійно в стільчику і я йому вмикала мультики поки готувала. Саму я її і не залишаю, хочу щоб поруч сиділа, але не кричала, а чимось була зайнята
Бо готувати починати в 12 ночі то таке(
ЯблокоРаздора
• 10 июля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Якщо дитина на руках, то вона маленька
В такому віці моїм не ставила мультики
Їй 1.2 просто вона ще не ходить, повзає, але то їй швидко набридає
Малая Налегке• 10 июля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Бо готувати починати в 12 ночі то таке(
дайте кастрюли, пусть барабанщиком будет) или крупы пересыпать из емкости в емкость, подстелить клеенку под все это.
Покращена• 10 июля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
1,2
наш смотрит акуленка и синий трактор, я уже наизусть всех знаю, год и месяц
Зілля до весілля• 10 июля 2023
В такому віці могли зацікавити пісеньки дитячі, на зразок я весела булька) дуже любила одяг і ігри з ним, відкрию шухляду і хвилин 10 зайнята. Фетишем були головні убори)
Деловитая• 10 июля 2023
Мои вообще не сидели на руках, как научились переворачиваться на живот, и тем более встали на четвереньки. Я и не брала никогда надолго, пообнимала и обратно на пол. В 1,2 любили качели, прыгуны в виде животных, музыкальные панели, юлу, кубики, пирамидку, пока не ходили - ходунки. На кухне «помогали готовить», сидели в стуле рисовали, грызли морковку, играли мисками и ложками и тд. Но я старалась уборку делать во время их сна и вечером, когда приходил муж. Выручала мультиварка, умная духовка, посудомойка и позже робот-пылесос.
Мультики начинала включать после 1,5, развивающие в основнлм.
Бутербродница• 10 июля 2023
Тіні лав дивилась у віці вашої дитини. Простоквашино. Трохи старша слухала аудіоказки поки чимось гралась. Навіть не аудіоказки, а аудіоспекиаклі. Їй подобалась дюймовочка, кошкин дом, щелкунчик, снежная королева.
Міряю від одиниці• 10 июля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
1,2
Старший?
ЯблокоРаздора
• 10 июля 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Одяг то да, все з шухляд повивертає, але це тільки додає мені прибирання ))
Бутербродница• 10 июля 2023
Ответ дляTammy21
Дівчата, у кого діти мультики/планш.ігри з року дивилися/грали? Як у них з читанням, розумінням тексту, з концентрацією загалом?
Моя грала на планшеті в розвиваючи ігри по типу ’знайди пару’ у віці 1,5 приблизно. Мультики місяців з 7 могла увімкнути. Потім купляла розвиваючи книжки і багато займалась. Все добре з концентрацією. В 5 сама навчилась з´єднувати букви у слово, зараз майже 10. Читає книжку за книжкою з задоволенням але тільки цікаві, я не заставляю читати те, що їй не заходить, може почати і більше не відкривати, купляємо іншу тоді. Пам´ять відмінна. Пару разів читає вірш і запам´ятовую, але ми дуже багато віршів вчили навіть в 2 роки. Навіть без гаджетів з цим буде проблема, якщо дитиною не займатись.
Зілля до весілля• 10 июля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
В мене була одна велика шухляда в доступі з дитячими домашніми речами. Я там і не складала толком, так по купками)
ЯблокоРаздора
• 10 июля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Старший?
Ой, старший )) ну ви зрозуміли )
Ответ дляБутербродница
Дякую за відповідь. В мене не має упередження перед мультиками/планшетами. Просто стикалася неодноразово з труднощами концентрації та неадекватними реакціями на припинення трансляції у маленьких. Може якось покопаюся в цій темці, сподіваюся там були якісь адекватні дослідження.
Міряю від одиниці• 10 июля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Ой, старший )) ну ви зрозуміли )
Так) Бо спочатку підвисла
А вона має музичні іграшки? Які світяться, блимають?
ЯблокоРаздора
• 10 июля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Так) Бо спочатку підвисла
Та тих іграшок велика коробка, бабуся подарувала ще й великий бізіборд, думала буде залипати, але дівчину нічого не цікавить) гуляти на вулиці любить і дуже любить тварин, але заводити кішку чи собачку я не готова )))