Viki_333• 10 июля 2023

Вы бы рожали во время войны?

Интересно Ваше мнение.
Результат:
вже голосів: 169
95 (56.21%) Да
74 (43.79%) Нет
Інно4каа• 10 июля 2023
Первого ребенка-однозначно да, второго или третьего-нет
marata• 10 июля 2023
Залежить від обставин - мало даних у вас
Marusia.• 10 июля 2023
Ні в якому разі.
gannuska22• 10 июля 2023
Так.
Минулого літа народила третю дитину.
Розумію, що не шкодую.
Olga_Ololoeva• 10 июля 2023
Нет конечно
4мама• 10 июля 2023
Свідомо - ні.
Користуємось контрацепцією. Але аборт б також не наважилася зробити. Днями навіть наснилось що я вагітна на огляді у гінеколога. Прокинулась і була шалено щаслива, що це сон. Дитина є, не одна 🙉🙊🙈
Paon• 10 июля 2023
Ответ для4мама
Свідомо - ні.
Дивлячись на Ваш нік я завжди думала, що у Вас четверо дітей.
anna_anna1234• 10 июля 2023
Конечно, те кто пишут , что нет, это они только говорят так. Все тут советуют всегда аборты и тп
Но по делу сами с выводками сидят
NafffAnja• 10 июля 2023
А якщо війна триватиме 10 років?
А якщо більше?
А якщо вік «підтискає»?
Та багато якщо.
По темі - я народила у війну. Чому дуже тішусь.
4мама• 10 июля 2023
Ответ дляPaon
Так і є :))) так що наш демографічний план виконано сповна. Одразу прокинулась і така - куди ніч - туди й сон.
Елена1265• 10 июля 2023
Ответ для4мама
Вот в этом и дело. А было бы у вас 0 детей и возраст 35+, тогда бы иначе писали 🤷🏻‍♀️
Байрактарочка• 10 июля 2023
В мене вже є дитина, другу навіть без війни ні за що не народжувала б. Просто для розуміння, коли почалася війна (дитині було майже два роки), то мені було не страшно, такий кльовий в мене декрет був
Trusiki_dla vseh• 10 июля 2023
Моя дочь в марте родила первого ребенка, до этого 6 лет не было детей, а тут такое счастье, природа компенсирует смерти как может
4мама• 10 июля 2023
Ответ дляanna_anna1234
Но по делу сами с выводками сидят
Ну я проголосувала ’ні’, у коментарях додала деталі. Трохи некоректне опитування. Ми, наприклад, свідомо та ретельно планували трьох дітей. Четверта - то сюрприз (ну нема 100% контрацепції), але ми щасливі, що так сталося. Звістка про вагітність була приємною. А зараз це реально страшний сон. Та й взагалі, старезна я вже.
prosto_aisha• 10 июля 2023
Ні. Зробила аборт, не ризикнули народити третю дитину в 40років.
Якби 1ша то так..
comeonbabyloosecontrol• 10 июля 2023
Да, рожала бы.
В телеге сижу в чате с девочками, нас там таких больше 300 человек со всей страны, кто или пару месяцев как родил или скоро родит. Кто то планирует осознанно, для кого то это неожиданность. Если дело в ощущении безопасности, вернее отсутствии - можно уехать или сделать аборт. А если финансы затрагивать - ну лучше в стране уже не будет, глупо оттягивать.
Irina-5d24• 10 июля 2023
Если бы была беременна то да. Выбора нет:)
4мама• 10 июля 2023
Ответ дляЕлена1265
Ну логічно. Не я ж це опитування створила. Просто відповідаю зважаючи на свої реалії. Я б і без війни вже не планувала. Вже не ті роки. Чекатиму онуків і максимум 2 години на день бавитимусь.
Arines_• 10 июля 2023
Всё зависит исключительно от обстоятельств. От возраста, материального положения, здоровья, какой по счёту ребёнок и т.д. и т.п.
Лично я - нет, а какие обстоятельства у Вас - Вам виднее.
Jul-Ap• 10 июля 2023
Если бы мне было под 40 и детей не было, то да, однозначно.
В остальных случаях очень вряд ли.
Marty• 10 июля 2023
Так, з чоловіком плануємо дитину, пів року лікувались (мені 38, чоловіку 37). В наступному місяці ідемо на інсемінацію)
Margonails• 10 июля 2023
Беременна 5м ,жизнь идёт!!!!
Кайдашева дочка• 10 июля 2023
А как без нервов ту беременность в войну выносить?А сирены по ночам?Угроза взрыва АЭС?Финансовый поздец?
Kusalochka• 10 июля 2023
Война уже 1.5 года. Да, наверное, а то так и до климакса дотянуть можно 🤣
СтрашнаяНаташа• 10 июля 2023
Я би і без війни не народжувала. З кожним роком все менше розумію навіщо це взагалі робити.
GaleTTa• 10 июля 2023
Первого может и да. Второго и третьего - сейчас однозначно нет. Тут хоть бы этим составом выгрести. То без света, теперь без воды. И дальше всё печальнее. К середине столетия уже прогнозируют масштабные войны за ресурсы) Не хочу своим детям такую подлянку устраивать.
olya8385• 10 июля 2023
Ми першого спланували в 13 році коли війни не було, а народили в 14 у війну, і то жалкували, а зараз тим паче не народжували б
Lynx_1992• 10 июля 2023
Ні, думали над першою, але в поточних умовах - не готова.
Екатерина27• 10 июля 2023
Нет! Это верх безответственности!
Чаюри• 10 июля 2023
Якщо б вік підпирав, то так. (маю на увазі якщо ще немає дітей, другу однозначно ні).