Дама с собачкой• 10 июля 2023

Верховина - поділіться враженнями

Планую подорож в Карпати. Розглядаємо Верховину, так як в Яремче і Буковелі вже були. Поділіться, будь ласка, своїми враженнями. Що там є цікавого, що обовʼязково відвідати? Наперед дякую!
Сама не знаю• 10 июля 2023
Багато місцевих музеїв, сироварня екскурсійна, можна на сплав піти.
Але загалом мені не дуже подобається, занадто багато людей

O-Yumi• 10 июля 2023
У Верховині багато невеличких часних музейчиків, кажуть, що їх вже більше 40. Ми були у музеї Карпатської магії та у музеї музичних інструментів Романа Кумлика. Оба гарні, другий прям дуже рекомендую! Ще є хата, де Параджанов знімав Тіні забутих предків, різні музеї гуцульського побуту, Дідова аптека (не були, але його нам радили), усілякі сироварні, дегустації вин, музей штопора тощо. Краєвиди чудові. Ми жили в Дземброні, звідти є багато нескладних пешіх маршрутів в гори
O-Yumi• 10 июля 2023
Ну і так, сплави — там це на кожному кроці
Олена-fb0b• 10 июля 2023
Шикарно там!! Любовна любов ❤️ повно всіляких музеїв , там на місці розберетесь кули йти / кули не йти . Але найголовніше - насолоджуйтесь краєвидами !