Козяка-маляка• 10 июля 2023

Порадьте юриста з питань спадщини

Дівчатка, порадьте, будь ласка, гарного юриста з питань спадщини (Київ).
Заздалегідь дякую!
Дон Пэдро• 10 июля 2023
Самий обізнаний в питаннях спадщини юрист називається нотаріус) До нього і йдіть.
автор Козяка-маляка • 10 июля 2023
Ответ дляДон Пэдро
По спадщині є дуже спірні моменти, тому вирішила, що то до юриста..
Дякую!
Луковая• 10 июля 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Дякую!
Нотаріус зазвичай юрист
Дон Пэдро• 10 июля 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Дякую!
Не існує нотаріусів без юридичної освіти.
ИМХОля• 10 июля 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Дякую!
П які моменти? Опишіть ситуацію тут, може, знайдети тут відповідь
Адвокат Пономаренко• 11 июля 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Дякую!
Добрий день. Маю величезний досвід у спадкових справах.Це одна з моїх спеціалізацій. От навіть зараз маю дві такі справи.Звертайтесь. Пишіть в особисті