Джонсонюк• 10 июля 2023
Сину виповнилось 18 років, чи обов´язково міняти приписне на військовий квиток?
Чи хтось міняв вже? Може можна не міняти? Не треба знову всю комісію проходити? Вчиться в коледжі, денна форма.
Джонсонюк
• 10 июля 2023
Ответ дляОбижулька
Який військовий квиток? Або після служби, або після військової кафедри
Зрозуміла, дякую! Це добра новина
Джонсонюк
• 10 июля 2023
Ответ дляAlex_Kri
Никто не меняет. Военный билет для военнообязанных. Приписное для призывников
Подивилась в приписний написано що дійсний до 23.06.23, це день народження сина. Тобто ось 18 виповнилось і приписний не дійсний вже..
АнтиТроль• 10 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Нужно идти в военкомат и продлевать. Мой вот в четверг сходил и за 2 минуты все сделал, там печать просто ставят. Но мой студент и каждый год справку с универа носит
Обижулька• 10 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
У військоматі йому повинні були сказати, коли піднести довідку про те, що він навчається на денній формі.
Джонсонюк
• 10 июля 2023
Ответ дляАнтиТроль
Зрозуміла, дякую
Джонсонюк
• 10 июля 2023
Ответ дляОбижулька
Дякую за відповідь
Ответ дляДжонсонюк
Дякую за відповідь
Автор, за півтора роки можна було вже познаходити документи і розібратись, що таке приписне, що таке військовий квиток, що таке ТЦК та СП... І не лізти туди.
Ви бачите що в країні твориться? Вам ваш син потрібен живий і здоровий? Чи на м´ясо в м´ясорубку війни?
В 18 років важко читати закони, постанови, самостійно розбиратись що до чого. Тому читайте Ви.
АнтиТроль• 11 июля 2023
Ответ для-Ань-
Військомати розформували в 2007 році!
Ой, не нужно умничать. Автор прекрасно поняла куда нужно идти. Я поделилась своим свежим опытом. Ничего парню-студенту сейчас не грозит, есть отсрочка, просто нужно привести документы в порядок - продлить приписной и это не сложно