Поумничка• 10 июля 2023
Солярій перший раз
Вітання. Скільки хвилин рекомендується бути в солярії, якщо відвідую його вперше?
Дякую
Куколка-мяуколка• 10 июля 2023
І я не рекомендую!!! Загар-це захисна реакція шкіри на гарячу температуру. Нащо ці стреси їй зайві?
Бесбардак• 10 июля 2023
Ответ дляПоумничка
Чому? Ви відвідували?
Запитайте в онколога, чому. Ваша шкіра вам не подякує. Я не відвідувала й не планую
Простоваля• 10 июля 2023
Автор, зараз же літо? Навіщо? Я давно давно ходила приміром навесні кілька разів по 5 хвилин, щоб зовсім трішки підзагоріти. А зараз ви ж і так часто на сонці перебуваєте
Гарні диньки• 10 июля 2023
Залежить від ламп та коли міняли. Я ходжу по 4 хв, хоча шкіра смуглява. Не часто.