IQ 80• 10 июля 2023

Яке перше взуття было у ваших малюків?

Малий ще не ходить,але встає всюди,де тільки може. Ходимо на дитячий майданчик, йому дуже подобається,особливо,якщо є діти, несеться до них на чотирьох))) Але в шкарпетках незручно і може бути небезпечно, може наступити на камінець тощо. 11 місяців виповнилось. Яке взуття порадите? Напишіть бренди. Дякую.
А шо сталося?• 10 июля 2023
У старшей со стопой 8,5 см были ноунейм китайские босоножки - ничего на ее ножку найти не смогли
У младшей - суперфит, идеальная просто обувь, обожаю ее на все сезоны, хотя лапки у дочек уже 36 р-ра.
Я така бойова• 10 июля 2023
Кроксы сандали.
Для меня это просто идеальная обувь для детей
Сколько_мне_лет?• 10 июля 2023
щось таке https://intertop.ua/uk-ua/product/sandals-geox-487...
маленькі розміри можна купити недорого
автор IQ 80 • 10 июля 2023
Ответ дляА шо сталося?
12 см майже,не знаю чи це стандартний розмір на його вік) бо у тата 47й
personality• 10 июля 2023
Якісь ноунейм босоніжки типу ортопедичні.
А шо сталося?• 10 июля 2023
Ответ дляIQ 80
нормальный 20-й размер, бывает и поменьше, и побольше)
Краденые абрикосы• 10 июля 2023
Кроссовки из этого магазина
https://ortostop.com.ua/product/кроссовки-ортопеди...
Сама не знаю• 10 июля 2023
Подивіться clarks пінетки. У них також є класна серія ’перше взуття’.
Raffaello mommy• 10 июля 2023
Найк
Raffaello mommy• 10 июля 2023
Надо хорошою обувь, качественную, сейчас крокс можна
Raffaello mommy• 10 июля 2023
Ответ дляА шо сталося?
Сколько лет?
СКИБИДЫШь• 10 июля 2023
Пойдите в нормальный магазин и подберите. Без примерки трудно подобрать. Смотрите, чтоб нога хорошо фиксировалась, твердый задник и закрытый носок был.
А шо сталося?• 10 июля 2023
Ответ дляRaffaello mommy
Сколько лет?
в смысле?
Сумка з негодою• 10 июля 2023
Я пускала босоніж. І зараз в три роки дитина любить бігати босоніж, корисно для стопи. Тільки не беріть ортопедичні з твердим задніком, бо буде сковувати ходу, а якщо дитина підверне ногу то травмування більше ніж в іншому взутті.

Якщо боїтесь босоніж то крокси норм. Але по розміру а не на два розміри більше як деякі люблять купувати і ходити дитині не зручно
Ермолайчик• 10 июля 2023
Босоножки Geox были первые. Дочка тоже августовская
Матраскин Брат• 10 июля 2023
Суперфит экко джеокс примиджи
Raffaello mommy• 10 июля 2023
Ответ дляА шо сталося?
в смысле?
Детям сейчас
А шо сталося?• 10 июля 2023
Ответ дляRaffaello mommy
Детям сейчас
12 и почти 8, размер у них одинаковый
Raffaello mommy• 10 июля 2023
Ответ дляА шо сталося?
12 и почти 8, размер у них одинаковый
А пол?
А шо сталося?• 10 июля 2023
Ответ дляRaffaello mommy
А пол?
Женский
dahashutka19• 10 июля 2023
Берите удобную обувь, что б гнулась подошва и без супинатора .
Непонятно• 11 июля 2023
Шушузи