Птица Говоруша• 11 июля 2023
Де в Карпатах відпочити в серпні з дітьми?
2 мами, 2 доньки по 3 роки.
Де відпочити тиждень, щоб не попасти на дощі??
Прикарпаття, Закарпаття, Карпати?
Можливо якісь готелі з басейном порекомендуєте?
Де є дитячі майданчики?
Щоб по грошам середньо (не більше 25000 за тиждень).
Прикарпаття, Закарпаття, Карпати?
Де є дитячі майданчики?
Мамина корзиночка• 11 июля 2023
В частну садибу ездим каждый год в Закарпатье. С площадками детскими,бассейнами и трехразовым питанием.
А погоду вы не угадаете
Зайканалужайке• 11 июля 2023
З погодою можливо все. В червні син був в таборі в Закарпатті - були дощі і прохолодно. Він приїхав і ми поїхали всією родиною, вчора вернулися - дощ був в день приїзду, і один раз вночі. Хоча по прогнозу стояли дощі. Було дуже спекотно, я набрала кучу теплих речей, але не пригодилися.
Oksana0612• 11 июля 2023
Найменша ймовірність дощу в цей час - найтепліші райони Закарпаття - Берегівський і Виноградівський.
Кофе в лобби• 11 июля 2023
Ответ дляМамина корзиночка
А погоду вы не угадаете
Можна назву?
Джэкки Браун• 11 июля 2023
Нам очень нравился комплекс Хатки Русланы в Ворохте. Есть бассейн, с детьми раздолье. Рядом рестораны, у них тоже есть ресторан. Можно поехать в Яремче.
Запароленое одеяло• 11 июля 2023
Мав комарі,що втекли,нічого не допомагало,вони якісь в цьому році ненормальні.