вентиляторная• вчера в 23:01
Посоветуйте санаторий
Посоветуйте хороший санаторий. Направление: опорно- двигательный аппарат, поджелудочная. И вообще, отдохнуть , природа.
вентиляторная
• вчера в 23:11
Ответ дляБроніки для Моніки
Синяк на Закарпатті
які плюси? Ви там були?
КоКоКоКоКоКо...• вчера в 23:13
Краще Квітки Полонини немає в Україні.
Корпус ’ Сузір´я’, бо там набагато краще харчування а ля карт.
Ну і лікування супер.
Я їздила 2 роки підряд на 10-14 днів, то прямо ожила)
Ну і лікування супер.
Поліпривіт всім• вчера в 23:14
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Краще Квітки Полонини немає в Україні.
Ну і лікування супер.
А шо і по чому ?
Броніки для Моніки• вчера в 23:14
Ответ длявентиляторная
які плюси? Ви там були?
Сподобалося абсолютно все. Була більше 10 років назад. Путівку туди купити було проблематично.
КоКоКоКоКоКо...• вчера в 23:17
Ответ дляПоліпривіт всім
А шо і по чому ?
Сайт краще дивитися детально.
Недешево.
Але, як правило, все викуплено на 2-3 місяці в сезон.
І там є різні пакети і залежить від корпусу/харчування.
Але лікування і релакс повний.
Я ходила там на ванни мінеральні, басейн термальний, масажів маса на любий смак, інгаляції, озокерит, магнітотерапія
Недешево.
Але лікування і релакс повний.
вентиляторная
• вчера в 23:17
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Краще Квітки Полонини немає в Україні.
Ну і лікування супер.
подивилась, то Сузіря дорожче в 2 р ніж інший корпус. А дешевший варіант набагато гірший?
КоКоКоКоКоКо...• вчера в 23:20
Ответ длявентиляторная
Так((
Там набагато гірше харчування ( окрема столова) і совковий ремонт у кімнатах.
Я так не хочу((
В Сузір´ї була і риба червона і ікра.
І кімнати доволі комфортні і просторі
Я так не хочу((
В Сузір´ї була і риба червона і ікра.
І кімнати доволі комфортні і просторі
Катастрофа• сегодня в 01:42
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Сайт краще дивитися детально.
Недешево.
Але лікування і релакс повний.
Недешево.
Але лікування і релакс повний.
Який термальний басейн в Квітці? Там звичайна хлорована вода)
Катастрофа• сегодня в 01:48
Ответ длявентиляторная
Ненабагато гірше. Враховуючи, що номери Сузір´я вже теж ’потомлені’, а в корпусі Квітка є номери з ремонтом, цілком пристойні, вони трошки дорожче звичайних.
Харчування в Квітці і в ресторані Сузір´я однакове, і там і там подають інколи червону рибу, ікру. Лиш в Квітці шведська лінія і сам береш, що бачиш, хочеш саме зараз. А в Сузір´ї офіціанти, але замовлення треба робити за декілька днів.
Катастрофа• сегодня в 01:56
Синяк не раджу. Повний занепад, санаторій занедбаний, басейн згорів, в їдальні поганий запах.
А ще подивіться на санаторій Карпати в Трускавці. Дорого, але там дуже гарно. І там, до речі, справжні термальні басейни нещодавно відкрилися.
Катастрофа• сегодня в 02:23
А! Ще ж непоганий санаторій біля Квітки Кришталеве джерело. Він гарно відремонтований, менший, спокійніший і не такий пафосний і ажіотажний, як Квітка.
Але лікування, харчування відмінні. Басейни два, критий і відкритий. Бювет працює.