шукаю ліжко для підлітка з підйомним механізмом, краще з наявності а в інтернеті все під замовлення 3-4 тижні
Хочу виділити суботу і поїхати все подивитись з сином, щоб сам обрав
Де в нас найбільший вибір, що б не в 100 місць кататися?
Даю справку• 11 июля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
В Blest брали подобную кровать , скидку брали на олх .
Подробнее о скидке на олх можно?)
ЗавЛабСнаб• 11 июля 2023
Ответ дляДаю справку
Подробнее о скидке на олх можно?)
Берёте карточку у владельцев платите им сколько то и на сумму кровати в салоне скидка 15% .
Вельшановна• 11 июля 2023
А що це за мода на Порадниці останнім часом? Не прохання поради чи допомоги, а оце: накидайте мені, швидко! Не дяки, не доброго слова, як наказ? Накидати можуть г*вна з лопати.
Ответ дляВельшановна
що, день не задався?)) це у вас від поганого характеру і трусості, Вельшановна
але дякую, що зайшли серанути в темі)
Даю справку• 11 июля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так и забивать карточка blest, например?
ЗавЛабСнаб• 11 июля 2023
Ответ дляДаю справку
Да blest , карточка , 15 % скидка .. выбьет