Нульовий сантиметр• 11 июля 2023
ID. Загран, паспорти в 14 -18 років, заплуталась, допоможіть (
Доброго дня
Питання, дочці 14 років, і є загран паспорт до 2025 року (діючий )
Вона хоче зробити собі український паспорт зараз ІD, тоді обовʼязково перероблювати загран?
Я правильно розумію ?
Чи краще не робити паспорт поки, почекати до 2025 року, тоді дочці буде 17 років і зробити все зразу, чи у 18 років все одно тоді новий ІD робити знову? Чи та фотка з 14 років дійсна буде до 25 ?
Я трохи заплуталась
Батьки, поясніть, дякую величезне
Так як живемо на дві країни, то загран дуже/дуже важливий в нашому випадку
Я правильно розумію ?
Я трохи заплуталась
Батьки, поясніть, дякую величезне
Молчунья• 11 июля 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
В 16 зробили і до якого віку він ?
На 10 лет будет паспорт
Нульовий сантиметр
• 11 июля 2023
Ответ длягодовасик
Я делала детям загранники и мы за весь срок действия никуда так и не выехали. В ближайшее время тоже не собираемся выезжать из Украины. Сейчас мне нужно снова делать двоим, это не 3 копейки стоит и снова будут лежать
Ой, то краще хай лежать, ніж не буде
У знайомої так дочка не поїхала в Грецію на два тижні табір, подарували путівку абсолютно безкоштовно
А через те, що не зробила мама паспорт їй вчасно, то вдома сидить
аромат Жука• 11 июля 2023
Ответ дляАленький носочек
Можно
Только вот нужно срочно загран ,а не получится ,потому что нет айди . В итоге срок изготовления документов увеличивается.
Кто столкнулся с этим в начале войны ,то ждали очень долго.
Если за полгода до окончания заграна подать документы на получение айди карточки и потом на загран, то никакой спешки не будет. Хотя у каждого своя ситуация...
Я пока решила, что не будем подавать на айди. Он нам не нужен будет в ближайшие несколько лет.
Аленький носочек• 11 июля 2023
Ответ дляаромат Жука
Если все продумать то -да
А как большинство -спохватываются в последний момент ,то сплошная спешка .
Мюллерная• 11 июля 2023
ID з 14 років обов´язкове. загран не пов´язан. Робіть ID и ідентифікаційний код дитині.
Нульовий сантиметр
• 11 июля 2023
Ответ дляМюллерная
Ідентифікаційний давно є
Ще як малою була
Мюллерная• 11 июля 2023
беріть на оформлення ID, бо його там вносять на зворотньому боці. Або у них все є в системі. Візьміть на всяк випадок.
Аноним_• 11 июля 2023
автор, а как вы хотели ждать до 17 лет, если без айди вам аттестат за 9 классов не смогут дать?
Нульовий сантиметр
• 11 июля 2023
Ответ дляАноним_
Якщо не дають
Заберем пізніше, він не потрібен поки
Аноним_• 11 июля 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Якщо не дають
Заберем пізніше, він не потрібен поки
дело не в забрать. школа его оформить вам не сможет (предоставить школе фото ай-ди надо примерно зимой). а без аттестата за 9 не переведут в 10-й. или поступить в колледж не сможете.
Нульовий сантиметр
• 11 июля 2023
Ответ дляАноним_
Вступати в коледж буде за кордоном, після місцевого 10 класу
В Україні екстернат давно
Тому свідоцтво не дуже важливо, але забрати звичайно хотілось би все ж таки
В Україні екстернат давно
жінка незаміжня• 11 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
На 4 роки , до 27 року.
Моїй в 16 зробили і дійсний 10 років
Мовчу, але хочу• 11 июля 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Скажіть який строк виготовлення ID
Дякую !
Подали 20.06 , поки глухо
жінка незаміжня• 11 июля 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Якщо не дають
Заберем пізніше, він не потрібен поки
Його оформити не зможуть. До чого тут дадуть чи не дадуть. У вас взагалі незакінчений 9 клас буде.
Гарнюнька• 11 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Моїй в 16 зробили і дійсний 10 років
Закордонний з 16 на 10 років, а айді що в 14, що в 17 на 4
Нульовий сантиметр
• 11 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Та буде в іншій країні закінчений.
Я вже зрозуміла, що атестат повʼязаний
Дякую
Я вже зрозуміла, що атестат повʼязаний
Дякую
Чижик Пижик• 11 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Моїй в 16 зробили і дійсний 10 років
Я робила за два місяці до 16. Якби про це знала, то почекала би.