Неновая почта• 11 июля 2023

Реально дорослі діти не мають претендувати на майно батьків?

Сім‘я не моя, але небайдужа мені, тому хочу почути ваші думки.
Чоловік, дружина і двоє доньок. Дружина домогосподарка, чоловік приватний підприємець.
Перша донька вийшла заміж і живе з чоловіком. Молодша не заміжня.
Чоловік, батько дітей помирає, і мати виганяє молодшу доньку з хати на заробітки закордон.
Хоча у дворі є дві хати, нова на 2 поверхи, стара одноповерхова і частка землі на іншій вулиці під продаж.
Виганяє зі словами «коли ти вже даш мені пожити. Збирай речі»
Та скитається по закордонах прибиральницею.
Дома в неї немає..
Просто послухаю вас. Бо я в цьому не розуміюся
Батько дівчат б цього не допустив, але його нема і мати творить таке
Наивная Хо• 11 июля 2023
Просто не досматривать потом такую маму
Кудесница_с_пургеном• 11 июля 2023
Дивно, дорослі люди , а своїх прав не знаєте?
Крихітка на всі• 11 июля 2023
А чому донька не вступила у спадок?
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Не знаю. В мене адекватні батьки, слава Богу.
Я з таким не стикалася
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляКрихітка на всі
А чому донька не вступила у спадок?
А як це вона мала зробити? Батько помер раптово. Серце і все..
після смерті його мала подаввти документи на спадок?
Любви вам!• 11 июля 2023
А завещание было?
Шопингмонстр• 11 июля 2023
Якщо це правда, то обіймаю цю дівчинку. Треба їй будувати своє життя, забувши про маму, нажаль....
БезникаЯ• 11 июля 2023
После смерти могут претендовать на наследство, если родители кому-то другому не завещали. Отец умер, дочь вступила в наследство - на долю в его части имущества?
Болтушка Му• 11 июля 2023
Капец .. ну мать когда то помощи попросит и « получит « помощь на старость .
Моя мать мне как то закидывала все про деньги , что я ей должна , передаю сейчас деньги общение свела к минимуму , получила что хотела .
Кудесница_с_пургеном• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Я з таким не стикалася
Ви ж доросла людина?
І донька тих людей? Треба вміти відстоювати своє.
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляНаивная Хо
Просто не досматривать потом такую маму
Гляньте но, хтось вам дизлайк поклав.

Я в шоці..
Любви вам!• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Да, так все делают. А не вступил в наследство - остался ни с чем
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляЛюбви вам!
А завещание было?
Ні.. він раптово помер
Болтушка Му• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Да после смерти отца , дочке полагается такой же % недвижимости что и матери .
Крихітка на всі• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Так як роблять усі, через нотаріуса, пів року є
Кудесница_с_пургеном• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Так, 6 місяців дається, якщо ще не пройшло, нехай подає на спадок.
БезникаЯ• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Она совсем глупая и необразованная? Тогда неудивительно, что уборщица.
Болтушка Му• 11 июля 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Даже если прошло тоже можно через суд
Шопингмонстр• 11 июля 2023
Ответ дляНаивная Хо
Просто не досматривать потом такую маму
І не спілкуватися. А що думає інша сестра? На чиєму вона боці?
Любви вам!• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Ні.. він раптово помер
А какое это имеет отношение к тому, было ли завещание? Я не собираюсь умирать, но завещание у меня есть
Дона Ко Ко• 11 июля 2023
Мої батьки так би зі мною точно не зробили.
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ви ж доросла людина?
Я не донька тих людей. Донька тих людей - моя двоюрідна сестра
Її покійний тато - мій дядько
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Капець.. я не знала про це.
Зі смерті пройшло 8 років
Вже все? Потяг пішов?
Помогалочка• 11 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Я с высшим образованием и тоже не знаю тонкостей вступления в наследство...
Просто никогда эта тема меня не касалась как-то. А можете объяснить, при смерти родителя кто и в какой части наследник?
А если завещание было бы на одного ребенка, то второй в пролёте?
Любви вам!• 11 июля 2023
Автор, ты наследство должны вступать обе сестры, а не только младшая
Топтунша• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Її покійний тато - мій дядько
А старша сестра що каже ?

Жаль вашу сестру
Таке жорстоке відношення в мамаші до доньки
Яичница с беконом• 11 июля 2023
Ну хотілось би і матір послухати.
Бо в тому що діти дорослі живуть окремо, ще й гроші заробляють то не трагедія а норма життя.
Ви так трагічно все описали.
Мені дивно бо моя донька сама з радістю поїхала за кордон і шаленіє від того що заробляє гроші і має насичене життя а не прозябає біля мамки
Помогалочка• 11 июля 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Думаю в том случае и старшая не вступала
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
8 років пройшло(
Просто саме зараз виганяє з хати.
Тоді ніхто і не думав
БезникаЯ• 11 июля 2023
Ответ дляПомогалочка
И не смогли бы погуглить, если бы близкий родственник умер? Или если гуглить не умеете - с юристом не проконсультировались бы?