Робот Вертер• 11 июля 2023

Граф Максим, Маркіза Ульяна - імена новонароджених в Києві

Софія, Марія, Марк та Артем, — ці імена уже не один рік зберігають першість у рейтингу найпопулярніших імен, які обирають батьки для новонароджених малюків, зазначають у Центральному міжрегіональному управління Міністерства юстиції у місті Київ.

За підсумками першого півріччя 2023 року найпопулярніші імена у місті Київ:

жіночі: Софія, Марія, Соломія, Єва,
чоловічі: Максим, Марк, Тимофій, Олександр, Артем.

Рідковживані імена, які давали дітям у місті Київ:

жіночі: Пауліна, Марічка, Оріяна, Павліна, Євдокія, Клара, Орися, Весна, Ведана, Дана, Афіна, Астрід, Василина, Іванна, Дзвінка-Ія, Сахара, Октавія, Маркіза Ульяна, Вогнена, Арія, Стефа, Афіна-Пенелопа, Раїса, Яруна, Рада, Ярослава, Богдана, Властіліна;

чоловічі: Зореслав, Леслав, Северин, Яніслав, Ярема, Мар’ян, Терентій, Нестор, Леонтій, Велес, Ратмир, Кий, Люцифер, Граф Максим, Корній, Єлизар, Будимир, Вір, Сімен, Маркіян, Гаврило, Ярило, Еней, Корвін, Серафим, Марко, Семен.

Найпопулярніші імена у Київській області:

жіночі: Дарина, Каріна, Марія, Мілана, Злата, Поліна, Софія, Єва, Соломія, Олівія;
чоловічі: Тимофій, Тимур, Максим, Марк, Артем, Богдан, Олександр, Назар, Дмитро.

Рідковживані імена, які давали дітям на Київщині:

жіночі: Алісі, Луна, Снєжка, Мане, Лісанна, Єсфірь, Елуна, Вірсавія;
чоловічі: Реян, Леон, Карім, Саян, Міхей, Ельман, Тадей.

Ім’я впливає на долю людини. Водночас ім’я та по батькові можна в будь-який час законно змінити за бажанням обох батьків, а з 16 років без згоди батьків на власний розсуд.

За 500 днів повномасштабної війни, попри повітряні тривоги та ракетні обстріли, у пологових будинках і сховищах столиці світ побачили 12 337 хлопчиків і 11 689 дівчаток. Серед новонароджених — 426 двієнь та п’ять трієнь.
Альфред Шнитке• 11 июля 2023
Граф Максим це сильно, хотілось би побачити цю родину, шо там за аристократія
Усатая полосатая• 11 июля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Думаю двушка хрущ и диваны в плюше
Хомо_сапиенс• 11 июля 2023
Северин, прям как в венере в мехах
Нервогенератор• 11 июля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Скорее всего, обычная сельская. У меня есть знакомая с громким псевдонимом еще со школы. Папа был председателем колхоза.
Альфред Шнитке• 11 июля 2023
Есфірь гарне восточне ім´я
Крайня невістка• 11 июля 2023
Цыгане может, у них такие имена, неналазящие на голову.
Альфред Шнитке• 11 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Чем Анжелистее дочка тем дояристее мать
Життє Бентежне• 11 июля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Ага)а батьки там напевно Василь Вареник і Марія Вереник)
Невидимка Майя• 11 июля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Чем Анжелистее дочка тем дояристее мать
Так завжди було
Крайня невістка• 11 июля 2023
Кстати, когда-то знакомая назвала дочь Аиша, но у нее папа восточных кровей
Чарівне зіллячко• 11 июля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Ромы скорее всего. Со мной в школе учились два Сталина, Ленин и Ульянов.
Показушница• 11 июля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Граф Максим Голопупенко, скорее всего
Зоркая Зорро• 11 июля 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Северин, прям как в венере в мехах
Северин Наливайко)
Давнє ім‘я
Мао_Мяо• 11 июля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Пилипенко Максим Денисович
Граф
Нервогенератор• 11 июля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Чем Анжелистее дочка тем дояристее мать
Самое интересное, что там настоящая фамилия у мадам из классических Задерисраку. Это не шутка. Могу даже ссылку дать.
Невидимка Майя• 11 июля 2023
Большинство имён как клички собак
Пффф 100%• 11 июля 2023
Понапридумують цих імен, а потім дітям соромно
Сяду на шию, дорого!• 11 июля 2023
Даже не знаю какие выводы можно сделать из этой статистики. Хотя немного удивлена именем Симен.
Показушница• 11 июля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Большинство имён как клички собак
Тоже, постеснялась написать, но многие были кличками моих собак
Нервогенератор• 11 июля 2023
Ответ дляПоказушница
У друга кот Люцифер. А у кого-то имя такое...
Невидимка Майя• 11 июля 2023
Пора уже вводить закон на запрет определенных имён. Потому что у этих Графинь мозгов нет, а страдают потом дети. Благо хоть есть закон, что изменить имя можно. Но до 16 лет комплексами обрасти нефиг делать с такими именами.
Показушница• 11 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Я даже знаю, у кого)))
Зоркая Зорро• 11 июля 2023
Лідери вже років 10 не міняються
Краденые абрикосы• 11 июля 2023
Дзвінка-Ія, как это выговорить, Дзв..ия
Сяду на шию, дорого!• 11 июля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Я тоже думаю что девочки могут быть Катями и Олями. мальчики Сашами и Денисами. Остальные имена просто отвал башки, Лена-полено, Антон-г*ондон, Ирка-дырка и тд. Напридумывают глупостей.
Цукрові вишні• 11 июля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
цыгане
автор Робот Вертер • 11 июля 2023
до речі, знайомий Семен дуже страждав, бо латиницею в заграні мав записане Semen ( англ - сперма)
НеКонец-Света• 11 июля 2023
Я вот думаю: за что родители хотели наказать сына, когда назвали его люцифер?
Невидимка Майя• 11 июля 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Люциферы и Дзвинки Ии - точно нездоровые украинские имена.
Невидимка Майя• 11 июля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Капец....