Зліпок ступні• 11 июля 2023
Як краще їхати на авто з Києва в Хорватію?
Яким маршрутом чи ч/з які країни. Також маю 2 місця в авто може де знайти попутника ?
Вбигудях• 11 июля 2023
Ми їздили через Угорщину, можна також через Румунію. Як вам зручніше, так і їдьте. Не забудьте зробити страховку на авто, яка буде діяти в тих країнах, де ви будете їхати. Ну і ще в Угорщині треба віньєтка для проїзду по платним дорогам.
Зліпок ступні
• 11 июля 2023
Місто Пореч початок серпня думаю чи дам я відстань 1800 чи буду розбивати на ночівлю. Планую виїзд 7