Допоможіть знайти• 11 июля 2023
Чому тут на форумі такий хейт, якщо не одружені?
Часто тут бачила подібне-’громадського шлюбу не існує такого поняття, ви одни одному ніхто,він вільний ,ви співмешканці просто тощо’
В моєму розумінні співмешканці,це якщо з кимось квартиру навпіл знімаєш.
Белочкой зови• 11 июля 2023
Официальный брак это гарантии прежде всего для женщины и детей, в случае развода, смерти супруга. Поэтому - да, сожители друг другу по факту ничего не должны
Допоможіть знайти
• 11 июля 2023
Ответ дляБелочкой зови
Так,а якщо записано все майно до шлюбу сенсу тоді?
Або наприклад без дітей сім´я якщо
Допоможіть знайти
• 11 июля 2023
Ответ дляЛгин
Це не хейт, а бачення реалій жінками з життєвим досвідом
Ви про кого?
Кумедна• 11 июля 2023
Хотят - пусть кричат, мне вообще пофиг кто что говорит. Главное, что думаю я и как мне комфортно 🤷🏻♀️
Маю декілька думок• 11 июля 2023
Висловлюють те що думають, але в очі не кажуть, мене ще дивують ті хто самі так живуть і їхні діти, а інших хейтять
Белочкой зови• 11 июля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Або наприклад без дітей сім´я якщо
Таких но может быть масса вариаций. Но зачастую такие семьи имеют и общий бизнес, и общее имущество и общих детей, а потом начинают все это делить. Если вы выбираете жизнь без штампа- это ваше решение, утверждать, что кто-то где-то кого-то хейтит за это- нелепо. Живите свою жизнь
Освічую темряву• 11 июля 2023
Потому что прибацаные спешат свое сильно важное и единственно правильное мнение везде втулить.
Сиджу тихенько• 11 июля 2023
Ой, це по власному досвіду, і нажаль, досвід у багатьох сумний. Ми, наприклад, 15 років так живемо - не розписані, бездітні, усі збереження у скриньці оформлені на мене. Правда ось таки заручку ’вручив’, а мені не хочеться ніяких замужів, і так усе влаштовує.
Кучерявочка• 11 июля 2023
Ответ дляЛгин
От саме через життєвий досвід багато і не хочуть узаконювати стосунки )
Допоможіть знайти
• 11 июля 2023
Ответ дляФантазерша
Почему если двое живут вместе называют это брак? Ещё и гражданский?
А що це?
Плекаю думи• 12 июля 2023
Це якраз співмешканці, і більшість чоловіків в подібних випадках не вважають, що це ’дружина’. От колега недавно ляпнув, що ’я гуляв недавно з баришнею, а на мене донесли дружині’. Я уточнила, це питання, бо він ніби розлучився. Виявилось, що він в ’громадянському шлюбі’. То він цій своїй співмешканці ще втик робив, типу хто вона йому така, хоче і гуляє.
Хоча, і з дружиною воно гуляло, але то вже інша історія.