СамавиховуюКота• 11 июля 2023

Хто вміє гадати на таро. Допоможіть будь-ласка.

Як складеться моє життя після розставання?
Чи варто щось пояснювати про своє рішення чи просто сказати, що не хочу продовжувати стосунки і все?
Яке спілкування буде після розставання чи не буде?
Ren2• 11 июля 2023
Он земной знак зодиака . Выпали карты что он уйдет в туман . Не будет общения

Бешене сарі• 11 июля 2023
Ответ дляRen2
Скажите пожалуйста, а мой обьявится? И как это вообще понимать? Спасибо
Я б такое не носила, но продаю• 11 июля 2023
Ответ дляRen2
Можете посмотреть на отношения?
21.08.1977 - Анна.
14.04.1978 - Алексей.
Пожалуйста.
Ren2• 11 июля 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Можете посмотреть на отношения?
21.08.1977 - Анна.
14.04.1978 - Алексей.
Пожалуйста.
Он женат, отношения будут изредка как любовники . Изредка это может быть раз в 3 мес
автор СамавиховуюКота • 11 июля 2023
Ответ дляRen2
Ні інший знак зодіаку
Хата на мати• 11 июля 2023
Боже, забаньте те слово😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫
Теми з тим словом всі заказні 100%
Ren2• 11 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Ні інший знак зодіаку
Значит водный .

Ответ дляRen2
Так у них отношений сейчас нет, только могут быть?
Бешене сарі• 11 июля 2023
Ответ дляRen2
Значит водный .
Меня пропустили) я - воздушный, он - земной знак, будет ли еще вообще какое то общение? Все очень странно…🌷данке
автор СамавиховуюКота • 11 июля 2023
Ответ дляRen2
Значит водный .
Так
Ren2• 11 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Так
Рыба?
автор СамавиховуюКота • 11 июля 2023
Ответ дляRen2
Рыба?
Ні)
Ren2• 11 июля 2023
Ответ дляБешене сарі
Не будет. Тоже изредка интим раз в три месяца и длится может у вас долго с ним, годами . Мужчина манипулятор, жаждующий только интима от вас , жлоб, карта отшельника , мужчина замкнут , может быть обеспечен . Есть интим на стороне , может гражданский брак
Нехай щастить• 11 июля 2023
Ответ дляRen2
Значит водный .
Здравствуйте. А можете и мне глянуть на отношения с моим мужчиной,пожалуйста.
Бешене сарі• 11 июля 2023
Ответ дляRen2
Спасибо ща ответ Но у нас не было еще никакого интима :(
Ren2• 11 июля 2023
Ответ дляБешене сарі
Тогда и не нужен !
Ответ дляБешене сарі
Мне тоже что-то непонятное сказали.
Опля Картопля• 11 июля 2023
Ответ дляRen2
Можете и мне посмотреть на отношения, пожалуйста?! Будет ли встреча в ближайшее время? Спасибо
Алла - Рак
Виталий - рыбы
Ren2• 11 июля 2023
Ответ дляОпля Картопля
Алла - Рак
Виталий - рыбы
Будет осенью

Нехай щастить• 11 июля 2023
Ответ дляRen2
Будет осенью
Меня пропустили или не заметили....
автор СамавиховуюКота • 11 июля 2023
А ще хтось може будь-ласка глянути?
Бо я без відповіді залишилась.
Забагаловка• 11 июля 2023
Ответ дляRen2
Будь ласка,подивіться мені Л.17.09.86 ,що чекає ближчі місяці в особистому житті і робота?Дуже прошу!Дякую
Укр_жіночка• 11 июля 2023
Після розставання- ви закриєтесь, станете на початку трохи замкнутою, вам ці події тільки принесуть полегшення. Якщо ви поясните своє рішення, то сварка обов’язково буде, ви зіткнитесь з брехнею і лицемірством. Чоловік аж потім тільки гордо піде. А спілкуватись чоловік буде намагаться спочатку, потім залишить спросби
Щедрик ведрик• 11 июля 2023
Ответ дляRen2
Будет осенью
А можна мені дізнатися, будь ласка, чи буде зустріч найближчим часом з чоловіком?
Бешене сарі• 11 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Извините, можете и мне пожалуйста посмотреть? Будет ли еще общение ? Или все конец, ничего не ждать. Спасибо
автор СамавиховуюКота • 11 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Нічого не пояснювати виходить? Сказати я так вирішила і все? І краще сказати зараз чи вже перед переїздом?
З дитиною спілкуватися не буде і допомогати? Чи зробить він щось для дитини чи розраховувати тільки на себе?
Дуже вдячна за відповідь.
Забагаловка• 11 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Щедрик ведрик• 11 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Можна мені дізнатися, будь ласка, чи буде зустріч найближчим часом з чоловіком?
Укр_жіночка• 11 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Дуже вдячна за відповідь.
так, краще перед переїздом. У вас в переїзді також затримка буде. Спілкуватись з дитиною буде. Фінансово - ну дуже слабенько. На себе розраховувати краще
Нехай щастить• 11 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Може мені подивитись на відносини,будь ласка