Блондинка в Законе• 11 июля 2023

В сина в приписному свідоцтві написаний строк до якого дійсне

А в інших дітей немає строку прописаного. Мій обмежено придатний в приписному, може трму строк стоїть...отримав ось недавно в квітні, а вчервні вже строк закінчився. То що тепер?
АфродитаПетровна• 11 июля 2023
Думаю,зверніться в військомат.Він після 11 класу і вступає?
Стопясят раз обсуждала• 11 июля 2023
У нас термін стоїть до дня народження, 18 років. Я не знаю як правильно...
Обнимашкина• 11 июля 2023
У моего старшего тоже стоит срок действия ровно до дня 18-летия. И он непридатний. Сын должен был в военкомат выписку от врача, у которого он на учёте стоит, принести после исполнения 18 лет. Справку эту у врача он взял, но в военкомат так и не донёс, ковид был активный в те времена.
Перемелица• 11 июля 2023
Сын приписное получил в начале этого года, действительно до 01.09.2024, хотя на этот момент ему еще не будет 18 (ДР в декабре). Тоже интересно узнать по какому принципу они устанавливают сроки
вАлнуюся сильнА• 11 июля 2023
Я вообще не знала, что срок есть. Вчера была такая тема, я посмотрела приписное, а оно до марта действительно. Это, наверное, справку в колледже брать нужно, что на дневном учится и продлевать нужно. Завтра буду звонить куратору.
автор Блондинка в Законе • 11 июля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Він в коледжі буде ще рік вчитись на денному
Завтра не пью• 12 июля 2023
У мого теж є термін в приписному, отримав весною, термін якогось вересня здається цього року, взагалі незрозумілий якийсь.
автор Блондинка в Законе • 12 июля 2023
Ответ дляЗавтра не пью
В нас у всіх друзів немає терміну, люди спокійно користуються приписним, а в нас отаке...та треба до того ТЦК йти, невідомо що вони там придумають
-Ань-• 12 июля 2023
Ответ дляПеремелица
Сумно, що люди своїх неповнолітніх дітей віддають в ТЦК. Самі несете документи, щось підписуєте, робите дітей військовозобов´язаними.
Хоча логічніше було б обходити дальньою дорогою ТЦК та СП (якщо ви не збираєтесь воювати).
автор Блондинка в Законе • 12 июля 2023
Ответ для-Ань-
А як бути..на наступний рік треба вступати, а без того приписного неможна...
-Ань-• 12 июля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Можна. І у вас є цілий рік, щоб дізнатись як. Хоча б тому, що це дискримінація за статевими ознаками: з дівчат один список документів хочуть при вступі, а з хлопців інший.
-Ань-• 12 июля 2023
Закон ’’Про освіту’’ :
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2145-19#Text
Стаття 3, пункт 2: ’’2. В Україні створюються рівні умови доступу до освіти. Ніхто не може бути обмежений у праві на здобуття освіти. Право на освіту гарантується незалежно від віку, статі, раси, стану здоров’я, інвалідності, громадянства, національності, політичних, релігійних чи інших переконань, кольору шкіри, місця проживання, мови спілкування, походження, соціального і майнового стану, наявності судимості, а також інших обставин та ознак.’’
-Ань-• 12 июля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Ні в законах, ні в наказах МОН не вказано приписне в списку документів, необхідних для вступу у ВУЗ. Треба в офіційних документах дивитись, в першоджерелах.
-Ань-• 12 июля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Є група в вайбері і в телеграмі про незаконність ТЦК та СП. На Ютубі є багато інформації. Наприклад:
https://www.youtube.com/@VOLAND77
https://www.youtube.com/@Svoboda_v_zaKone
-Ань-• 12 июля 2023
Або шукати свою дорогу, або наших дітей погонять широкою протореною дорогою.
Ставити на військовий облік неповнолітніх дітей - це збочення якесь. І промивати батькам мізки, що треба-треба, без цього ніяк.
Зверніть увагу: школа не передає документи дітей в ТЦК та СП. Діти САМІ ідуть, якісь анкети заповнюють (зливають всю інформацію і про себе, і про свою сім´ю), якісь документи підписують, проходять медогляд.
А будь-яке медичне втручання можливе тільки про добровільній згоді пацієнта. Якщо дитина малолітня (до 14 років) то потрібна згода батька або матері. Якщо дитина неповнолітня (від 14 до 18 років) то потрібна і згода підлітка, і згода одного з батьків.
-Ань-• 12 июля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Зараз вам навіщо туди йти? В чому ваш інтерес?
-Ань-• 12 июля 2023
Єдиний державний реєстр судових рішень:
https://reyestr.court.gov.ua/Review/107677336
Відеокоментар юриста: