Куда ж без меня• 11 июля 2023

Як думаєте, якщо постійно шось не так зі здоров´ям...

Це шось психосоматичне?
І як з цим справитись?
Мандолина Бу• 11 июля 2023
Це ваша думка, що щось не так, чи є реальні діагнози?
Лепетун• 11 июля 2023
я думаю это психосоматика и нервы
У меня за последний год что только не повилось. И ничего конкретного.
автор Куда ж без меня • 11 июля 2023
Мені 43. Років з 35 постійно шось турбує. То апендецит вирізали, то щитовидку, то голова постійно болить. Тепер тиск підвищений, на таблетках. Плюс - статини. Мені здається, що це ненормально. Інші знайомі живуть без цього всього.
Тантрический кекс• 11 июля 2023
Смотря какие проблемы со здоровьем
Мандолина Бу• 11 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Метаболічний синдром?
Тантрический кекс• 11 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Я думаю, что психосоматика здесь ни при чем
автор Куда ж без меня • 11 июля 2023
А, ще спина болить. Сьогодні мрт робила - протрузії і кіста є.
І ще зайвої ваги кілограм 30
автор Куда ж без меня • 11 июля 2023
Ответ дляМандолина Бу
Метаболічний синдром?
Не знаю шо це, погуглю
Тантрический кекс• 11 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
І ще зайвої ваги кілограм 30
Вот с этого и нужно начинать
Вот Она Я• 11 июля 2023
Вага зайва...
автор Куда ж без меня • 11 июля 2023
Ответ дляТантрический кекс
Вот с этого и нужно начинать
З ваги?
Мандолина Бу• 11 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
І ще зайвої ваги кілограм 30
Ну так це ж все плв‘язано. Зайва вага, тиск, головні болі, порушення обміну речовин, біль в спині через навантаження вагою на хребет, пізніше можуть колінні суглоби доєднатись. Знайдіть гарного терапевта
Мальчижка• 11 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Вы реально думаете, что апендицит можно вызвать психосоматикой? Или холестирин? Кстати, идите к другому врачу. Рано вам статины назначили.
автор Куда ж без меня • 11 июля 2023
Ответ дляВот Она Я
Вага зайва...
Теж з 35ти разом з усім цим прийшла. Раніше струнка була.
Aishiteru• 11 июля 2023
В мене - завжди так. Навіть цистит і той нейрогенний був. Протрузії боліли під час стресу, постійна тошнота, рвота, жкт проблеми, головокружіння і тд… Коли відійшла від стресу, навіть орві перестала хворіти
постою_послушаю• 11 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
І ще зайвої ваги кілограм 30
Вот и причина половины болезней. Вы представляете, насколько организму тяжело обслуживать лишние 30 кг веса?
постою_послушаю• 11 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
З ваги?
100%
Тантрический кекс• 11 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
З ваги?
Лишний вес никому здоровья не добавлял. Попробуйте перейти на более здоровое питание, подключить немного спорта и посмотрите результат.
ПриснитсяЖЕ• 11 июля 2023
Чорнобыль
именно так, через годы.
т е когда организм был молодой - он еще боролся,
но потом сдает ...
So_so• 11 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
І ще зайвої ваги кілограм 30
30 кг лишнего веса? Вы о себе не заботитесь, причём тут психосоматика?
автор Куда ж без меня • 11 июля 2023
Ответ дляSo_so
Може й так. Лінива шокапець(
Вот Она Я• 11 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Мені 36 і я скажуть на здоров´я з 33, після родів організм ослаб і полізла хроніка по шкт, зі спиною проблеми, геморой, по жіночому, отак і живу, бо дитина мала ще, не можу ще приділити собі час.
ЯяяКакаджамбо• 11 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
А як відійшли?
автор Куда ж без меня • 11 июля 2023
Ответ дляВот Она Я
Я в 35 народила і пішло
Aishiteru• 11 июля 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А як відійшли?
Знайшла хорошого чоловіка який фактично витягнув мене і врятував. Без нього ніяк би…
AnnaOst• 11 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Ну апендицит і щітовидку вам вирізали точно не від психосоматики. А так стрес всім здоров´я не додав. Просто у вас його може і так було трохи меньше. У мене суглоби почали боліти в 40. Перевірила ся - все ок, а болять
Вот Она Я• 11 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Повезло вам з чоловіком значить, бо мій байдужий, в мене теж сильний стрес був мама померла, дитина народилася, а зараз дитина виявилася не здорова то моє тіло страждає від душевних переживань(
Aishiteru• 11 июля 2023
Ответ дляВот Она Я
Так, пощастило, але в мене тяжкий випадок, я на антидепресантах.

Мені дуже прикро( Дуже багато ударів за короткий час(

Ви можете допомогти тілу, не бійтесь йти до лікаря. Якщо ви не можете втекти від стресових подій або нікого немає, хто б вас звідти витягнув - потрібна допомога ще й лікаря. Не доведіть до виснаження надпочечників, я довела, 10 років пройшло а досі ще кортизолові ями.
автор Куда ж без меня • 11 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242

Ага, я оце ще надпочечники хочу перевірити, бо якась вічно злякана, переживаю за все. Та і тиск хтозна від чого. А як ви виявили виснаження? І що таке кортизолові ями?
Вот Она Я• 11 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242

Дякую вам.
Піду бо тіло моє фізично страждає.