Куда ж без меня• 11 июля 2023
Як думаєте, якщо постійно шось не так зі здоров´ям...
Це шось психосоматичне?
І як з цим справитись?
Ответ дляКуда ж без меня
Ага, я оце ще надпочечники хочу перевірити, бо якась вічно злякана, переживаю за все. Та і тиск хтозна від чого. А як ви виявили виснаження? І що таке кортизолові ями?
Я лякалась всього, панічні атаки, рвота при паніці, накручування, постійні румінації, страхи, навязливі думки.
В мене - дуже горіли руки, був синдром безпокійних ніг і ранкові прокидання в паніці. Ще коли повний треш був, то перестала спати і їсти. Просто стресом спалила гормональну систему. Таблетки ледве привели до тями.
Був рядок дуже неприємних подій і горя.
Світлана-6b23• 12 июля 2023
Що саме Вас турбує? Який вік? Мені 42 і в цьому році у мене повний треш. Полетіло все. Я пов´язую це з предменапаузой.
Неначасі• 12 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
У мене АТ почав підвищуватися в 20+, конкретної причини не знайшли, думаю спадкове і стрес був. Тепер це вже гіпертонія 2-3 ст., є ускладнення. Вага - норма. І інші проблемки зі здоров´ям є.
Нирки перевіряла - УЗД і ренографію. Ні, не з ними пов´язано гіпертонію.
Наднирники не перевіряла ніколи, мені ніколи не казали, хоча іноді виникають приступи (різке підвищення АТ, тахікардія або аритмія, озноб, в голові паморочиться, німіє ліва рука і половина обличчя, стискаючий біль в області серця, після прийому бета-блокатору + додавала ще іншй антигіпертензивний препарат).
Наднирники виробляють декілька видів гормонів, які можуть впливати на АТ (підвищувати) - альдостерон, кортизол, адренокортикотропний гормон (АКТГ), катехоламіни (адреналін, норадреналін, дофамін). На деякі показники все ж думаю здати аналізи, але краще було це робити на початковій стадії, тепер непевно немає ніякого сенсу це робти.
Є емоційне напруження постійне. Часто нервую. Слабкість, іноді виражена.
Постійний стрес і знервованість можуть впливати на рівень кортизолу - підвищувати.
Є два види артеріальної гіпертензії (гіпертонії): первинна (есенціальна) - підвищення АТ без очевидної причини (характерно для для людей 40 і більше років), вторинна (симптоматична) - виявляється у молодих людей до 40 років, є симптомом захворювання (нирок, наднирників, ендокринної системи і ін.).
Неначасі• 12 июля 2023
Ответ дляСвітлана-6b23
Період пременопаузи і менопази негативно впливають на організм. Особливо, якщо протікає у важкій формі. Коли до цього періоду були деякі проблемки зі здоров´ям, загострюються. І нові додаються.
Умничка-помощничка• 12 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
В мене - завжди так. Навіть цистит і той нейрогенний був. Протрузії боліли під час стресу, постійна тошнота, рвота, жкт проблеми, головокружіння і тд… Коли відійшла від стресу, навіть орві перестала хворіти
А чим вилікували нейрогенний цистіт?
Дякую
Патика-мотика• 12 июля 2023
Я раньше все списывала на психосоматику. Пыталась работать с этим, убрать. Ничего оно мне не помогло, кроме пары раз, когда голова резко переставала болеть
Кашпо• 12 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Мені 43. Років з 35 постійно шось турбує. То апендецит вирізали, то щитовидку, то голова постійно болить. Тепер тиск підвищений, на таблетках. Плюс - статини. Мені здається, що це ненормально. Інші знайомі живуть без цього всього.
Просто слабый организм
Ранний износ
Так бывает
Даже в древние времена кто-то жил 60 лет, условно, и это считалось мега долго, а кто-то 30, и это считалось нормальным
Ну а потом вытягивать научилась всех и продлевать жизнь тоже
С самыми разными патологиями и тд
Сильные и слабые гены смешались, так сказать
Результат все видят
Ранний износ
Так бывает
С самыми разными патологиями и тд
Результат все видят
Ответ дляУмничка-помощничка
А чим вилікували нейрогенний цистіт?
Дякую
Лікувала монуралом, антибіотиками, нічого не допомагало, покинула абьюзера, при якому й був цей цистит - пройшло самостійно через 2 неділі. Це був саме психологічний цистит, боліло дуже сильно, різало, капало, аналізи були в нормі.
Як покинула так і вилікувала. Зараз якщо буває цистит, то скоріше він в мене від «Е.Coli» і я просто 5 днів пью фурамаг.
Умничка-помощничка• 12 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Дякую
В мене теж з’явився під час сімейного життя також з нарцисом/аб‘юзером
І теж безліч аналізів-чисті(
Дякую вкм за відповідь
І теж безліч аналізів-чисті(
Дякую вкм за відповідь