Капитошечка• 12 июля 2023

Албанія, Саранда

Доброго вечора, ми сьогодні перший день в Албанії, Саранда. Можливо є питання щодо місцевості?можливо хтось порадить гарні місця)
Багиня• 12 июля 2023
как добирались? там безопасное если поехать вдвоем с ребенком?
автор Капитошечка • 12 июля 2023
Ответ дляБагиня
Ми їхали на машині,через Молдову,Болгарію,Румунію,Грецію.Небезпечного нічого не побачила,багато українців(це дуже приємно),ввічливий персонал
Irucha• 12 июля 2023
Доброї ночі по ціні зорінтувати можете.Скільки коштує номер?
автор Капитошечка • 12 июля 2023
Ответ дляIrucha
В нас апартаменти на 13ночей 1150 євро без харчування
Irucha• 12 июля 2023
Дякую, а який район?
Мона Лиза• 12 июля 2023
З гарних місць там поряд Блакитне око.
Бажаю гарного відпочинку
Хочу на Балі• 12 июля 2023
Раджу побачити Блакитне Око. Пляжі для мене найкращі ті, що між Сарандою і Ксамілем. Якщо любити мідії, то раджу Mussel House при вʼїзді в Ксаміль. Мідії у вершковому соусі неперевершені. Але їх вже продають готовими і просто в рибних лавках. В Ксамілі бачила.
автор Капитошечка • 12 июля 2023
Ответ дляМона Лиза
З гарних місць там поряд Блакитне око.
Бажаю гарного відпочинку
Дякую
автор Капитошечка • 12 июля 2023
Ответ дляIrucha
Дякую, а який район?
Саранда
автор Капитошечка • 12 июля 2023
Ответ дляХочу на Балі
Дуже дякую,донечка просто обожнює мідії
Киця-бриця• 12 июля 2023
Добрый. В каких странах вы отдыхали еще?
автор Капитошечка • 12 июля 2023
Ответ дляКиця-бриця
А що вам дасть ця інформація?Турція,Єгипет,Німеччина,Кіпр,Греція,Польща,Хорватія,Болгарія,Румунія
Киця-бриця• 12 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Оч много, я буду понимать, о чем спрашивать и какой ответ ожидать. Но это б к концу отдыха спросить…
автор Капитошечка • 12 июля 2023
Ответ дляКиця-бриця
Зрозуміла)
Киця-бриця• 12 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Зрозуміла)
)
А почему вы выбрали Албанию? Почему не Греция, Хорватия, та же Турция?
автор Капитошечка • 12 июля 2023
Ответ дляКиця-бриця
)
Мені подобаються нові місця,в тих країнах була не одноразово,про Албанію чула багато позитивних відгуків
Киця-бриця• 12 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
А, ну ждём вашего фин впечатления)
автор Капитошечка • 12 июля 2023
Ответ дляКиця-бриця
А, ну ждём вашего фин впечатления)
Ми збираємось якогось дня відвідати Корфу,тут зовсім поруч
жижифреймут• 12 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Це майже 100 євро на добу... Вас двоє? Якось дорогувато для Албанії. Чи це з дорогою?
Млинці зі смайликом• 12 июля 2023
Чудового вам відпочинку!
Відпочивала в Албанії у Ксамілі, мені дуже сподобалося. Цікава країна (історія , 40 років диктаторства, країна мерседесів, майже в кожному огороді - бункери ..). При цьому дуже привітні люди. Смачна їжа. А море в Ксамілі - то любов.
Але у мене свої смаки і таракани:))) я обожнюю, наприклад, Іспанію, але терпіти не можу Грецію.
Сладко-соленая• 12 июля 2023
В Саранде, на горе, расположен большой замок с видом на всю Саранду, остров Корфу и горный перевал. Под ним руины старого города. Очень атмосферное место с огромной смотровой площадкой и рестораном с видом на море.
Обязательно стоит побывать
автор Капитошечка • 12 июля 2023
Ответ дляСладко-соленая
Обязательно стоит побывать
Дуже дякую
Сладко-соленая• 12 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Дуже дякую
Это у меня зимние фото... Ездили на разведку туда. Вот живу в Албании, а там до этой зимы не была, к своему стыду...