Видна міленіалка• 12 июля 2023

За скільки ви б не придбали купальник, вважаючи його занадто дорогим?

Для мене 800 гривень - потолок. Якщо дуже красивий. Але таких у мене немає. Зараз шукаю. Дивлюся є 1000+, але жаба давить).
І не розумію, чи то він дійсно такий якісний, на роки, з вічною тканиною і не вицвітаючий чи просто зробили скажену накрутку.
А для вас?
Злюсь до кипіння• 12 июля 2023
Ответ дляБджолина королева
Максимум 100$це якщо дуже сподобається ,в мене їх багато
+1 100 баксов потолок.
Злюсь до кипіння• 12 июля 2023
Ответ дляНоунэйм
Я в далеком 2011 купила за 200 грн купальник на рынке. До сих пор живой, но поводов его надеть у меня нет(
У меня есть купальник и с 2005 года.
И ношу его.
И с 2011 два купальника и ничего им не делается.
Один с 2018

Я ж их ношу только на море две недели а году. Все четыре и ничего им не делается.