ЯяяКакаджамбо• 12 июля 2023
Ви щаслива?
Ви щасливі в шлюбі?якщо ні,що б хотіли змінити?
Алгонавт• 12 июля 2023
Муж служит, поэтому не особо то и счастлива. Когда был постоянно рядом, то была счастлива. Нам повезло встретить друг друга, как-то подходим, что-ли.
Цибулька зла• 12 июля 2023
Именно с мужем - да счастлива, он самый лучший мужчина. Но в общем, с учетом нынешней ситуации в стране до счастливой мне далеко
Последний вагон• 12 июля 2023
Нет, мечтаю развестись и жить без него. Стараюсь воплотить мечту в жизнь.
ЯяяКакаджамбо
• 12 июля 2023
Ответ дляАлгонавт
Тримайтесь,ви дуже сильна,бажаю щоб скоріше повернувся здоровим і неушкодженим
Алгонавт• 12 июля 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Спасибо большое!
ЯяяКакаджамбо
• 12 июля 2023
Ответ дляПоследний вагон
Чому так?чому одружувались?
Вредняжка• 12 июля 2023
Дочекатися його з війни і почати все наново, ось чого хотіла би. Після того, як пішов 24 у 8 ранку і побачила через 8 місяців - все перевернулося.
ЯяяКакаджамбо
• 12 июля 2023
Ответ дляВредняжка
Тримайтесь,Дай Бог вам сил і мудрості
Твердая валюта• 12 июля 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Чому ?
Бо я дуже хотіла дитину, 1 був викидень, а 2 родила у нього РАС, чоловік охолонув живемо як брат з сестрою, мама померла, життя моє стало гірким.
ЯяяКакаджамбо
• 12 июля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Зрозуміла,дай Бог вам щасття
Хачапууури• 12 июля 2023
Мій був під Бахмутом, там таке творилося....100 разів прощався. Це такі нерви..я не можу вам передати, що вони там терплять і як виживають. Я молилася весь час, як могла..жила надією. Місяць тому... контузія, лікувався..я поряд, зараз чекаємо на комісію. Я рада, що він поряд зі мною....але майбутнє туманне...я не можу і не хочу відпустити його знов туди
ЯяяКакаджамбо
• 12 июля 2023
Ответ дляПолуничка
С мужем счастлива, из-за войны глубоко несчастна(
Тримайтесь…
Последний вагон• 12 июля 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Чому так?чому одружувались?
Была любовь. В человеке очень разочаровалась, много гадостей сделал и делает.
ЯяяКакаджамбо
• 12 июля 2023
Ответ дляХачапууури
Це жах…тримайтесь,хай Бог помагає
Полуничка• 12 июля 2023
Ответ дляХачапууури
Мой Вам совет не ждите просто так комиссию, делайте что-то...
Шикаю і викаю• 12 июля 2023
Ответ дляХачапууури
🙏
Бутерброд и я• 12 июля 2023
была несчастлива в первом браке, развелась, вышла замуж и теперь очень счастлива во втором браке. Как говорится, первый муж всегда комом
Багряна осінь• 12 июля 2023
нещаслива, і саме через чоловіка. 8років в шлюбі, 15років разом. Хочу розлучитись, поки морально і фізично готуюсь до цього