Шалена невинність• 12 июля 2023
что это за помада?!!
цвет именно отдает перламутром! но не блеск. нежно розовый с перламутром.
руки_Крюги• 12 июля 2023
Коричневий олівець по контуру. І олівцем трохи пройшлись по самих краях губ. А блиск любий . Наприклад артдеко ось такий номер 20 чи 38 буде виглядати як на цій тьоті
ПампушОК• 12 июля 2023
Автор, ви ж враховуйте, що у всіх різний природний колір губ та ще камери різні на телефонах
Шалена невинність
• 12 июля 2023
Ответ дляПампушОК
Ось так вам схоже?
да, что то есть! благодарю!
ПампушОК• 12 июля 2023
Ответ дляШалена невинність
да, что то есть! благодарю!
Посилання. Зараз як раз розпродаж