СкумбріяП8• 12 июля 2023

Зустрічі ні про що

Що ви робите по відношенню до людей, з якими не хочете спілкуватися, а вони постійно вас кудись кличуть? Прямо кажете, що не хочете спілкуватися чи як? Є знайома, зустрічі з якою це 90% її монолог. То перебиває, то постійно про своє заливає. Мені нецікаво з такою людиною. Але постійно запрошує зустрітися. Не знаю, як вчинити, але мені такі зустрічі ні до чого. Як би ви вчинили?
ШанельКуКу• 12 июля 2023
Я не общаюсь с некомфортными людьми. И Вам это же советую.

Бритоножка• 12 июля 2023
Спілкування має приносити задоволення всім учасникам процесу
Краденые абрикосы• 12 июля 2023
У меня нет таких знакомых, а вам такая зачем?
Показушница• 12 июля 2023
Я колись всіх некомфортних людей повідсіювала і залишилась сама, але не шкодую. Як нема з ким поговорити, то сюди на форум пишу.
автор СкумбріяП8 • 12 июля 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
Ну я тішуся за вас. А в мене так сталося) Тому й запитую поради
автор СкумбріяП8 • 12 июля 2023
Ответ дляПоказушница
Ви відмовляли у зустрічі таким людям, поки спілкування зійшло на нуль чи прямо казали, що не хочете спілкуватися?
Княгиня пітьми• 12 июля 2023
А що вам заважає говорити, якщо ваші 10% розмови? Людина тому і задає тон спілкуванню, що заважає вам нормально спілкуватись, радитись, щось розказувати цікаве для вас?

Краденые абрикосы• 12 июля 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Они были,но общение пошло на нет,и они исчезли, одна вообще звонила пьяная и на родителей жаловалась без конца,как сорокалетняя лошадь страдает,сидит на шее,купили квартиру и ещё обижают ее.
Показушница• 12 июля 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Так, відмовляла, бо нібито в мене справи, або погано себе почуваю. Можна багато причин придумати) прямо говорити , що не хочете спілкуватися, не раджу, бо потім ця людина стане тягарем, будете перейматися, щоб ніде її не зустріти, або зі злості або від образи ще щось недобре про Вас наговорить.
автор СкумбріяП8 • 12 июля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Ну, наприклад, бо мене перебивають. Коли кажеш про це, то все одно до цього ж і зводиться. Кожен раз людину поправляти, аби не перебивала — ще те задоволення. Плюс, треба якось і самостійно розуміти, що це нетактовно, тим паче, якщо тебе не перебивають.